Expendables 3 Karakter Posterleri 1 – sylvester stalloen poster

Expendables 3 Karakter Posterleri

3 Nisan 2014

Expendables 3 16 karakter posteri ile görücüye çıktı!

Expendables serisinin üçüncü ayağı Expendables 3 de 80’li ve 90’lı yılların aksiyon kahramanlarını bir araya getirmeye devam ediyor. Barney (Sylvester Stallone) ve ekibi, bu kez Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşı karşıya geliyor.

sylvester-stalloen-poster

“Expendables’ı Barney ile beraber kuran Conrad, daha sonra kural tanımaz, acımasız bir silah taciri olur ve Barney tarafından öldürülür. Ya da Barney öyle zanneder. Ölümü alt etmeyi başaran Conrad, Expendables’ı tamamen yok etmek için harekete geçer. Ama Barney’nin başka planları vardır. Eski nesil ile savaşmak için yeni nesilden yardım almaya karar vererek, ekibe teknoloji manyağı yeni gençler dahil eder. Expendables’ın bugüne kadarki en kişisel yeni görevi, klasik ‘old-school’ stil ile yüksek teknolojik uzmanlığın kapışmasına dönüşür.”

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Mel Gibson ve Harrison Ford gibi gene hayranlarını memnun edecek bir dizilime sahip Expendables 3’nin yönetmenliğini ise Avustralyalı yönetmen Patrick Hughes üstleniyor. İlk uzun metraj denemesi Red Hill (2010) ile dikkatleri üzerine çeken Hughes’un, Expendables 3’den sonra The Raid’in Amerikan versiyonunu da yöneteceği konuşuluyor.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ünlü İsimler Cevap Verdi: Neden Yaratıcıyız? 17 – Neden Yaratıcıyız

Ünlü İsimler Cevap Verdi: Neden Yaratıcıyız?

Vaske’nin tek sorusu, 30 yıllık bir çalışma, 50’nin üzerinde isim
Aksanat'ta Temmuz Boyunca Katalan Sineması 18 – Pa Negre001

Aksanat’ta Temmuz Boyunca Katalan Sineması

Akbank Sanat, Temmuz ayı boyunca Yakın Dönem Katalan Sineması seçkin