!f İstanbul 2014 Tanıtım Filmi

if festival afisiİş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenecek 13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin tanıtım filmi, bugün yayınlanmaya başladı. Festivalin 2014 yüzü de olan film, Türkiye’nin önde gelen ajanslarından Rafineri ve Anima ortaklığıyla çekildi.

13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 13-23 Şubat 2014 tarihlerinde İstanbul’da, 27 Şubat-2 Mart 2014 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek.

Festivalin 2014 yılı kampanyasının yüzü olacak reklam filmi bugün festivalin facebook (www.facebook.com/ifistanbul)  adresinde dönmeye başladı. Bir ay önce yayınlanan ve bir yumurtanın kırılma macerasının anlatıldığı reklam filminin devamı olan tanıtım filmi, bomboş bir sokakta eli sopalı, karanlık bir adama karşı çoğalan civcivlerin hikayesini konu alıyor. !f İstanbul’un “Acımadı ki!” adlı tanıtım filmindeki civcivler, !f İstanbul’un posterinde de karşımıza çıkacak.

!f İstanbul’un 2014 kampanyasının yüzü olan “Acımadı ki!” adlı tanıtım filmi, Türkiye’nin önde gelen ajanslarından Rafineri tarafından hazırlandı ve Walky Talky yönetmenliğinde, Anima tarafından çekildi.

Festival biletleri ise 31 Ocak’ta biletix’de indirimli ön satışta! Ayrıntılı bilgi için: www.ifistanbul.com

!f 2014 Tanıtım Filmi

!f 2014 Reklam Filmi

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir