Game of Thrones Spin-off'u ‘House of the Dragon’ Ne Zaman Yayınlanacak? 1 – 2122281.jpg r 640 360 f jpg q x

Game of Thrones Spin-off’u ‘House of the Dragon’ Ne Zaman Yayınlanacak?

17 Ocak 2020

Game of Thrones Spin-off'u ‘House of the Dragon’ Ne Zaman Yayınlanacak? 2 – 2122281.jpg r 640 360 f jpg q x

Targaryen Hanesi geri dönüyor..

HBO programlama şefi Casey Bloys, Variety’e verdiği demeçte, Game of Thrones spin-offu House of the Dragon’un 2022 tarihinde büyük ihtimalle yayında olacağını söyledi. Bu elbette resmi bir tarih değil ama tahmin edilen ve planlanan yıl 2022 olarak belirlendi. Daha detaylı bir tarih verilmedi. Çekimlerin ise 2021 yılında bitmesi planlanıyor.

George R.R. Martin ve Ryan Condal tarafından ortaklaşa oluşturulan House of the Dragon, Fire & Blood’a dayanıyor. Game of Thrones hikayesinden 300 yıl öncede geçecek olan proje, Targaryen Hanesi’nin geçmişini anlatacak.
Casey Bloys, “Bu fikirler bazen bir araya gelirler, bazen gelmezler. Ve burada durumun şimdilik bu olduğunu söyleyebilirim. İşaret edeceğim hiçbir şey yok. House of the Dragons’ın avantajlarından biri, George’dan bir metin olması ve bir yol haritasının bulunması. Goldman, bir dünya kurma konusunda daha fazla zorlukla karşılaşmıştı ama bu projeyi çok güzel ele aldı ve göze batan bir şey yoktu.” sözlerini sarf etti.

House of the Dragon dizisinin oyuncu kadrosunda Naomi Watts, Jamie Campbell Bower, Naomi Ackie, Miranda Richardson, Alex Sharp gibi ödüllü ve popüler isimler bulunuyor. Senarist koltuğunda X-Men: First Class, X-Men: Days of Future Past, Kick Ass gibi yapımlarda imzası bulunan Jane Goldman bulunuyor. House of Dragon’ın yönetmenlik görevini ise, bu proje için birçok film teklifini reddeden S.J. Clarkson üstlenecek.

Watchmen hakkındaki tartışmalara da değinen Bloys, Lindelof’a bir sonraki hamlesini düşünmek için biraz verdiğini söyledi ve ekledi; “Damon bununla harika bir iş çıkardı. Ona ne yapmak istediğini düşünmesi için zaman veriyorum ve bu konuda gerçekten öncülük ediyorum. Eğer bir fikri varsa, yapmaya istekli olursa, biz hazırız. Bu yüzden onu bekleyeceğim ve ne yapmaya karar verdiğine bakacağız. Damon’un istediği şeyi yapmak istiyorum, ister ‘Watchmen’in başka bir sezonu olsun, ister başka bir proje. Damon çalışmak istediğim kişi. Bu yüzden, yapmak istediği şey tamamen gerçekten Damon’a bağlı.”

Watchmen’in ikinci sezonu belirsiz ama House of the Dragon, büyük ihtimalle 2022 yılında HBO’da izleyiciyle buluşacak.

Kaynak: Beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Barbar Conan Netflix'te Kılıç Sallayacak! 3 – Conan The Barbarian

Barbar Conan Netflix’te Kılıç Sallayacak!

Barbar Conan, Netflix'le dönüyor! Platform, Robert E. Howard tarafından yaratılan
Büyükada'da Yazlık Sinema Keyfi Başlıyor! 4 – uskudar da yazlik sinema gunleri basliyor 1a413d4b205ec58174ef161634f024ad4

Büyükada’da Yazlık Sinema Keyfi Başlıyor!

Yazlık sinema keyfi başlıyor! Adalar Kent Konseyi’nde 29 Mayıs itibariyle