!Geceyarısı Filmleri! 3. Sezon Bu Cuma Başlıyor

Karanlıktan korkar mısınız?”

Hazırlayan: KargART ve Serdar Kökçeoğlu

!Geceyarısı Filmleri! 3. sezon başlıyor!

!Geceyarısı Filmleri! 3. Sezon Bu Cuma Başlıyor 1 – poster 021Kadıköy’de ‘geceyarısı sineması’ kültürünü başlatan ‘KargART !Geceyarısı Filmleri! 3. sezon sürpriz bir programla başlayacak. Gecenin konsepti ve gecede gösterilecek olan filmler önceden açıklanmayacak…

Film: Sürpriz!
Yönetmen: Bomba!
Süre: Ortalama iki saat

KargART yeni sezonda her ay bir “gece” sizi özel bir film gösterimine davet etmeye devam ediyor. Cuma akşamları yapılacak olan !Geceyarısı Filmleri! önceki sezonlardan farklı olarak saat 22’de başlayacak. Yeni sezonun ilk programı sürpriz! Programın konseptine aşina olanları hayal kırıklığına uğratmayacak bir seçkiyle karşılaşacağınızı garanti edebiliriz.

Bu sezon ‘VHS’in Dönüşü’, ‘Reggae Filmleri’, ‘DDR’de Sinema’ ve ‘Jodorowsky’ gibi farklı ve çarpıcı programlara hazırlıklı olun. Ayrıca bu sezon filmlerden önce, konunun uzmanları tarafından gerçekleştirilecek ‘açılış konuşmaları’ da sizi bekliyor.

Ünlü “Geceyarısı Filmleri” konseptini örnek alan gösterimler, sinema tarihinin en karanlık köşelerine uzanmayı hedefliyor. Yerli ve yabancı kült filmler, sinema tarihinin zorlayıcı deneysel çalışmaları, bilinmeyen kısa filmler, belgeseller ve video çalışmaları geceyarısına doğru loş duvarımıza yansıyacak.

* !Geceyarısı Filmleri! 3. Sezon

* 19 Kasım Cuma, Saat: 22:00

* Gösterimler ücretsizdir.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole