Geniş Plan'da Şener Şen Filmleri Yarışıyor! 1 – 34fdd4bb12a86312a072e8b0b7b3075d53e

Geniş Plan’da Şener Şen Filmleri Yarışıyor!

6 Ağustos 2020

Ayberk Olgay ve Gürsel Durusel’in sinemaya dair bilgilendirici ve eğlenceli içerikler hazırlamak amacıyla kurdukları Geniş Plan Youtube kanalında sinemaya dair birçok değişik format yer alıyor.

Kanalın en ilgi çekici içeriklerinden biri olan ve Perşembe akşamları canlı yayınlanan Şampiyonlar Ligi’nde her hafta farklı konukların katılımıyla filmler, oyuncular, yönetmenler, film müzikleri ya da afişleri gibi sinemaya dair öğeler yarıştırılıyor. Turnuva usülü düzenlenen bu yarışmada seyircilerin de katılımıyla yapılan oylama sonucu günün şampiyonu açıklanıyor.

Geniş Plan'da Şener Şen Filmleri Yarışıyor! 2 – Ekran Resmi 2020 08 06 11.45.24

Daha önceki bölümlerde Hasan Yalçın, Levent Pekcan, Balca Yücesoy gibi sevilen isimleri ağırlayan Geniş Plan kanalında bu akşam 21:00’de yayınlanacak olan Şampiyonlar Ligi’nin teması ise Şener Şen filmleri. Usta oyuncunun başrolünde yer aldığı 16 film, sinema eleştirmeni Murat Tolga Şen’in de değerlendirmeleri ile yarışacak ve kazanan gecenin sonunda belli olacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sabancı Vakfı 7. Kısa Film Yarışması Finalistleri 3 – Sabanci Vakfi 7 Kisa Film Yarismasi header

Sabancı Vakfı 7. Kısa Film Yarışması Finalistleri

Sabancı Vakfı tarafından Ne Eğitimde Ne İstihdamda Yer Alan Genç
Netflix'e Berkun Oya İmzalı Yeni Bir Dizi Geliyor 4 – Berkun Oya

Netflix’e Berkun Oya İmzalı Yeni Bir Dizi Geliyor

Dünyanın lider internet eğlence hizmeti Netflix, Berkun Oya önderliğinde sosyal