Get Out / Kapan İlk Fragman 1 – Get Out 01

Get Out / Kapan İlk Fragman

30 Mart 2017

Get Out / Kapan Vizyon Tarihi: 21 Nisan 2017

Get Out / Kapan, Jordan Peele’in hayal gücünden fırlayan spekülatif bir gerilim filmi. Siyahi bir genç, beyaz kız arkadaşının ailesiyle tanışmak üzere evlerini ziyaret ettiğinde, aslında kötü niyetli bir davetin tuzağına düştüğünü anlar.

Get Out / Kapan İlk Fragman 2 – Get Out 02

Chris (Daniel Kaluuya) ve kız arkadaşı Rose’un (Allison Williams), birliktelikleri aileyle tanışma aşamasına geldiği için Rose erkek arkadaşını, annesi Missy (Catherine Keener) ve babası Dean (Bradley Whitford) ile şehir dışına, bir hafta sonu kaçamağına davet eder.

Chris başlangıçta ailenin aşırı uyumlu davranışlarını kızlarının farklı ırktan biriyle olan ilişkisiyle başa çıkmak için endişeli çabalar olarak yorumlar. Ama hafta sonu ilerlerken giderek daha da rahatsız edici bir hal alan bir dizi olay, Chris’i aklının ucuna bile gelmeyecek bir gerçeğe götürür.

Sürükleyici gerilim ve kışkırtıcı bir yorumu eşit oranda içeren Get Out / Kapan filminin yazarı ve yönetmeni Jordan Peele.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Jordan Peele
Senaryo: Jordan Peele
Oyuncular: Daniel Kaluuya, Allison Williams, Bradley Whitford, Caleb Landry Jones, Stephen Root, Lakeith Stanfield, Catherine Keener [/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cadılar Bayramı Sona Eriyor Son Fragman 3 – Halloween Ends Cadilar Bayrami Sona Eriyor 02

Cadılar Bayramı Sona Eriyor Son Fragman

Halloween Ends / Cadılar Bayramı Sona Eriyor filminin yeni (ve
A Quiet Place / Sessiz Bir Yer Özel Video 4 – A Quiet Place Sessiz Bir Yer 1

A Quiet Place / Sessiz Bir Yer Özel Video

13 Nisan'da gösterime girecek A Quiet Place / Sessiz Bir