Godzilla Fragman 1 – Godzilla

Godzilla Fragman

11 Aralık 2013

Godzilla fragman yayında! 2010 yılı mahsulü Monsters filminden tanıdığımız Gareth Edwards’ın yönetmenliğini üstlendiği Godzilla’ya ait yeni bir fragman yayınlandı.

Godzilla

Warner Bros. Pictures ile Legendary Pictures’ın sunduğu destansı aksiyon macera Godzilla ile dünyanın en saygı duyulan canavarı yeniden doğuyor. Dehşet verici Godzilla dengeleri yeniden kurmak için ayaklandığında, insanoğlu savunmasız kalıyor. Vizyon sahibi genç yönetmen Gareth Edwards doğanın muazzam güçleri karşısında insanoğlunun cesareti ve işbirliğini konu alan güçlü bir hikaye anlatıyor. 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin, uluslararası birçok yıldızı barındıran oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen, Bryan Cranston, Aaron Johnson, Juliette Binoche, David Strathairn, Ken Watanabe, Richard T. Jones, Sally Hawkins, Akira Takarada, Victor Rasuk, Yuki Morita ve C.J. Adams yer alıyor.

Godzilla posterler

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Justice League Comic Con Özel 2 – Justice League Comic Con özel

Justice League Comic Con Özel

Geçtiğimiz haftalarda Comic Con kapsamında yayınlanan Justice League filmine ait
Mary Shelley 13 Temmuz'da Başka Sinema'da 3 – Mary Shelley 1

Mary Shelley 13 Temmuz’da Başka Sinema’da

13 Temmuz'da Başka Sinema'da gösterime girecek Mary Shelley filmine ait