Godzilla Fragman

Godzilla fragman yayında! 2010 yılı mahsulü Monsters filminden tanıdığımız Gareth Edwards’ın yönetmenliğini üstlendiği Godzilla’ya ait yeni bir fragman yayınlandı.

Godzilla

Warner Bros. Pictures ile Legendary Pictures’ın sunduğu destansı aksiyon macera Godzilla ile dünyanın en saygı duyulan canavarı yeniden doğuyor. Dehşet verici Godzilla dengeleri yeniden kurmak için ayaklandığında, insanoğlu savunmasız kalıyor. Vizyon sahibi genç yönetmen Gareth Edwards doğanın muazzam güçleri karşısında insanoğlunun cesareti ve işbirliğini konu alan güçlü bir hikaye anlatıyor. 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin, uluslararası birçok yıldızı barındıran oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen, Bryan Cranston, Aaron Johnson, Juliette Binoche, David Strathairn, Ken Watanabe, Richard T. Jones, Sally Hawkins, Akira Takarada, Victor Rasuk, Yuki Morita ve C.J. Adams yer alıyor.

Godzilla posterler

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir