Godzilla'ya Az Kaldı 1 – Godzilla 01

Godzilla’ya Az Kaldı

29 Nisan 2014

Godzilla’ya az kaldı! Godzilla 16 Mayıs Cuma günü gösterime giriyor. Vizyon tarihi yaklaştıkça net aleminde dolanan görsellerin ve videoların sayısında da doğal bir artış gözlenmekte. Biz de çeşitli sitelerden toparlayıp derlediğimiz görselleri ve videoları bir araya getirip ilgilenen okuyucularımıza sunmaya karar verdik.

Godzilla 01

Monsters’dan tanıdığımız Gareth Edwards’ın yönetmenliğini üstlendiği Godzilla’nın uluslararası birçok yıldızı barındıran oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen, Bryan Cranston, Aaron Johnson, Juliette Binoche, David Strathairn, Ken Watanabe, Richard T. Jones, Sally Hawkins, Akira Takarada, Victor Rasuk, Yuki Morita ve C.J. Adams yer alıyor.

Aşağıda yer alan videoların üzerlerine tıklayarak sayfadan ayrılmadan izleyebilirsiniz. Özellikle Godzilla Çığlığı isimli videoyu izlemenizi öneririm. Videoların hemen altında Godzilla’nın o gül yüzünü görebildiğimiz birkaç görsel ile afiş paylaştık. İyi seyirler!

Godzilla (2014) resmi fragman

“Durdurulamaz”

“Bunun olduğuna inanamıyorum.”

“Ne olursa olsun!”

“Cesaret”

Godzilla – Extended Look

Godzilla Çığlığı

Godzilla (2014) Asya fragman

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Geleceğin Sinemacısına Floransa'dan Ödül 4 – Sessiz İnsanlar 1

Geleceğin Sinemacısına Floransa’dan Ödül

16. Geleceğin Sineması kapsamında yapım ve yapım sonrası desteği alan

Film Eleştirisi Sansürlenirse?

Geçtiğimiz günlerde başımıza kötü bir şey geldi. TİB (Telekominikasyon İletişim