Skyscraper / Gökdelen İlk Fragman 1 – Dwayne Johnson

Skyscraper / Gökdelen İlk Fragman

6 Şubat 2018

Vizyon Tarihi: 13 Temmuz 2018

Legendary’nin Skyscraper / Gökdelen filminde başrolde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir.

Skyscraper / Gökdelen İlk Fragman 2 – Skyscraper Gökdelen poster

Rawson Marshall Thurber (Merkezi İstihbarat, Bu Nasıl Aile) tarafından yazılan ve yönetilen aksiyon gerilimin yapımcıları arasında Johnson ve Thurber’ın yanı sıra Beau Flynn (San Andreas, Sahil Güvenlik) ve Hiram Garcia (San Andreas, Merkezi İstihbarat) da yer alıyor.

Gökdelen filminin idari yapımcıları Dany Garcia (Sahil Güvenlik, Ballers), Wendy Jacobson (San Andreas), Eric Hedayat (Çin Seddi, Çelik Yumruklar) ve Eric McLeod (Kong: Kafatası Adası, Karayip Korsanları serisi). Gökdelen, bir Universal Pictures filmidir.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
Senaryo: Rawson Marshall Thurber
Oyuncular: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Quinlivan, Noah Taylor, Roland Møller, Chin Han [/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Yeni Fragman 3 – Ant Man and the Wasp Quantumania 2023 1

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Yeni Fragman

2023 yılının merakla beklenen filmi Marvel Studios imzalı Ant-Man ve
Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminden İlk Fragman 4 – Godzilla x Kong The New Empire 2024 1

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminden İlk Fragman

2021 yılında izleyiciyle buluşan Godzilla vs. Kong’un devam filmi Godzilla