Gölge e-Dergi 12. Sayı Yayınlandı!

Gölge e-Dergi 12. Sayı Yayınlandı! 1 – koyGölge e-Dergi 12. sayıda bu ay televizyon tarihinin en başarılı bilim kurgu dizilerinden birini X-Files’i inceliyor. Hasan Nadir Derin’in incelemesi ile X-Files sinema filminden önce tam kadro Gölge’de.

Gölge’nin öykü sayfalarında Gökcan Şahin’den Gaipten Sesler, Oğuz Özteker’den Köy Anısı, Utku Tönel’in yazdığı Çöpçü var. Ayrıca yayınlayacağımızı söylediğimiz üçüncü Solomon Kane öyküsü Kemiklerin Tıkırtısı bu ay dergide.

Cengiz Bostan’ın yazıp çizdiği Zehir ve Emrah Çıldır’ın yazıp çizdiği Zahiri’nin 3. bölümü bu ayın çizgi romanları.

Onur Küçük (kazegami)’de Rarouni Kenşin mangasını inceledi Jim Roeg’in yazdığı Tenten’i seviyorum eğlenceli bir çizgi roman incelemesi olarak bu ay Gölge’de. Rüya Kralının Dünyasına Hoş Geldiniz diyen Masis Üşenmez Nail Gaiman’ın hayal dünyasını Gölge okurları için aralıyor. Barış Saydam’ın Art School Confidential film eleştirisi ve Cansu Korkmaz’ın kaleminden bir fan galası “…başladı klon savaşları!” keyifle okuyacağınız yazılar arasında. Bu ayın kapağında Şükrü Bağcı’nın çizimi ile Cyrano de Bergerac’ı ağırlıyoruz.

Gölge e-Dergi’yi pdf olarak buradan okuyabilirsiniz.

Gölge e-Dergi’yi flash olarak buradan okuyabilirsiniz.

Alternatif pdf dosyası

15 Eylül’de Gölge Öykü Özel Sayısı’nı yayınlayacağız. 1 Ekim’de yayınlayacağımız 1. yaş sayısımız için de yazı ve çizilerinizi bekliyoruz.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir