Gölge e-Dergi 13. Sayı Yayınlandı!

Gölge e-Dergi 13. Sayı Yayınlandı! 1 – celalGölge e-Dergi 13. Ekim sayısı, 1. yaşını dolduran derginin uğursuz 13. sayısına denk gelemedi. Yine bütün işler yolunda. Bir senedir her aybaşı olduğu gibi söz verdiğimiz vakitte masa üstünüzde yerini alıyor.

Gölge e-Dergi hikâye sayfalarında bu ay Mert Yanıkoğlu’ndan Arabacı Celal Efendi ve Oğuz Özteker’in yazdığı Film Sinemada İzlenir öykülerini bulabilirsiniz.

Gölge’nin bu ayki çizgi roman sayfalarını Şükrü Bağcı’nın yazıp çizdiği Canlı Bomba, Cengiz Bostan’ın yazıp çizdiği Kıran Kırana, Rıdvan Şoray’ın yazıp çizdiği Paronayak ve Emrah Çıldır’ın yazıp çizdiği Zahiri’nin 4. bölümü oluşturuyor.

Ümit Kireççi’nin yazdığı Sosyal Sorunlar ve Comics Alemi, Masis Üşenmez’in yazdığı Heroes; Hepimizin İçinde Bir Kahraman Gen Yatar, Hasan Nadir Derin’in yazdığı Küllerinden Doğan Denir Adam ve Barış saydam’ın El Violin incelemeleri bu ay Gölge’nin sayfalarında.

Ve karikatürist yazar Behiç Ak son romanı “Uyku Şehir” Üzerine “yazarının kaleminden” yazısı ile Gölge’ye konuk oluyor.

Gölge e-Dergi’yi pdf okumak için

Gölge e-Dergi’yi flash olarak okumak için

Gölge e-Dergi için alternatif linkimiz

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir