Gölge e-Dergi Eylül 2011 Sayı 48 Yayında

Gölge e-Dergi Eylül 2011 Sayı 48 Yayında 1 – Gölge e Dergi Eylül 2011 Sayı 48KapakGölge e-Dergi Eylül 2011 48. sayının kapağına Gülhan D SEVİNÇ imza attı. Bu sayının sinema yazılarında İlke KESKİN-Çizgi Romandan Sinemaya Yeni Bir Uyarlamada ‘’Green Lantern’i yazdı. Masis ÜŞENMEZ-Conan The Barbarian’ı yazdı. Özgürcan UZUNYAŞA-Geçmişe selam gönderip, Bela Lugosi Drakula’ykeni yazdı.

Hasan Nadir DERİN-Gişe Şampiyonu Flimlerin Mütevazı Oyuncusu Harrison Ford’u yazdı. Melahat YILMAZ-Rango (2011)i anlatıyor, Tunç PEKMEN-Bu sefer farklı bir konu ‘’Fan Service’’i yazdı. Kayra‘’Keri’’KÜPÇÜ-frp yazılarına devam ediyor,bu sayıda Ejderha Mızrağı’nı anlatıyor.

Bu sayıdaki Öyküler: Agbogbloshie Affetmez-Sadık YEMNİ, Hayatı Kaçırmak-Funda BAYKUŞ, Gizemli Kek-Batuhan USLU, İçindeki Ses-Merve VERAL, Hortlağın Hazinesi-Mehmet Berk YALTIRIK, Bembeyaz Büyük Kanatları Olan Peri-Gülten AĞRITMIŞ, Ve Yeniden-Atilla BİLGEN, Sabah Güneşi-Murat BENGİSU

Bu sayıdaki Öykü İllüstrasyonlarına- Devrim KUNTER,Gülhan D SEVİNÇ,Altuğhan Sinan AYDINOĞLU,İlker YATI,Mehmet Kaan SEVİNÇ,Cenk GÜNGÖR,Yunus KOCATEPE,Bayram ARMUTCI imza attı.

Bu sayıdaki Çizgi Romanlar-
Fatih YÜRÜR-Berçem Gözde ÖLMEZ’den Rüyadam’ın yeni macerası-Resm-i Tatil, Çapa Çizgi Roman gurubundan,Hakan TACAL’ın yazıp,çizdiği Taş Mafya 5 ci bölümde tüm heyecanı ile devam ediyor. Tunç PEKMEN-Nadir KUTLUHAN ortak çalışması-Vampir Avcıları keyifli bir macera. Anıl ŞAHAL’ın yazıp çizdiği Alacadoğan 6. bölümü ile yeniden Gölge e-Dergi sayfalarında…

Bu sayının Pin-Up çizimi Mehmet Kaan SEVİNÇ’den geldi. Grafik Tasarım- Gülhan D SEVİNÇ

Eylül sayısının oluşumunda yazıp, çizdikleri ile katkıda bulunan, emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yeni sayıda tekrar görüşmek dileği ile,Hepinize iyi okumalar…

Gölge e-Dergi Editörü-Mehmet Kaan SEVİNÇ

Gölge e-Dergi ile ilgili her türlü görüş öneri ve yorumlarınızın yanı sıra yazıp, çizdiklerinizide golgeedit@gmail.comdan iletebilirsiniz.

Dergiyi pdf okumak için-  http://www.mediafire.com/?d9w3b19p1u8vajj
Gölge Dergiyi flash okumak için- http://issuu.com/golgedergi/docs/g_lge_e-dergi__eyl_l_2011_say__48

Gölge Blogu- http://golgedergi.blogspot.com/

Gölge twiter da- http://twitter.com/GolgeDergi

Gölge deviantart da- http://golgedergi.deviantart.com/

Gölge nin tüm sayılarını Issuu’dan online olarak okuyabilirsiniz.- http://issuu.com/golgedergi

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir