Gölge e-Dergi Nisan 2014 Sayı 79 Karşınızda 1 – golge edergi logo

Gölge e-Dergi Nisan 2014 Sayı 79 Karşınızda

1 Nisan 2014

golge dergi nisan 2014 KAPAK sayı-79Gölge e-Dergi Nisan 2014 79. sayı karşınızda. Yine söz verdiğimiz gibi ayın ilk günü karşınızdayız. Bu sayımız aynı zamanda fantastik, polisiye ve korku öğelerini içinde barındıran bir çizgi roman özel sayısı. Kapağımız Yıldıray Çınar’dan geldi.

Bu sayımızda yer alan çizgi romanlarımız: Devrim Kunter’in yazıp çizdiği Asi, Onur Diler’in yazıp çizdiği Yasak Şehir Masalları: Avcı, Varol Gökdamar’ın yazıp çizdiği Avcı: Dönüşüm, Bora Orcal’ın yazıp çizdiği En Son Osmanlı, Cemil Karakullukçu’nun yazıp Ebru Baş’ın çizdiği Konstantiopolis’in Düşüşünü Gören Kedi, Abdülaziz’in yazıp Eren Ersoy’un çizdiği Aşeka: Hazin Bir Aşk Hikâyesi, Öznur Baycan’ın yazıp Hakan Aydın’ın çizdiği Çünkü Ben Hep Yapıyorum, Anıl Şahal’ın yazıp çizdiği Kaos Projesi, Mehmet Günay Ercan’ın yazıp çizdiği İsimsiz, Devrim Kunter’in yazdığı Emrah Çıldır’ın çizdiği Bir Seyfettin Efendi Esrarengiz Hikâyesi: Teke Tek, Enver Gökhan Altun’un yazıp çizdiği Yaramaz Çocuklar, Yaşar Fırat’ın yazıp çizdiği Beden Büken ve Firuz Kutal’ın yazıp çizdiği En İyi Yaşayan Bilir.

Arka kapağımızı da Mehmet Sevinç çizdi.”

Dergiyi indirip okumak için:  http://www.mediafire.com/download/vk267r6f57758h8/golge79.pdf

Dergiyi internetten okumak için:  http://issuu.com/golgedergi/docs/golge79

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kara Şövalye'den Yeni Afişler 2 – tumblr m6prjbikbN1qflpq9o1 1280

Kara Şövalye’den Yeni Afişler

Kara Şövalye'den yeni afişler! 27 Temmuz'da vizyona girecek olan Kara
21. Altın Koza Film Festivali Jürisi Açıklandı! 3 – 46f fcc96

21. Altın Koza Film Festivali Jürisi Açıklandı!

15 - 21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 21. Altın Koza