Yayınlanan Bütün Gravity Fragmanlar 1 – GRAVITY foto 3

Yayınlanan Bütün Gravity Fragmanlar

25 Temmuz 2013

Don’t Let Go!

Ülkemizde Yerçekimi ismi ile gösterilecek Gravity, 11 Ekim 2013 tarihinde vizyona giriyor. Sandra Bullock ve George Clooney’nin başrollerde olduğu filmin yönetmeni ise Alfonso Cuaron. Bugüne kadar yayınlanan bütün Gravity fragmanlar toplu halde haberin altında!

GRAVITY foto 12

Senaryosu Alfonso Cuarón ve Jonás Cuarón tarafından yazılan Gravity’nin konusu kısaca şöyle: “İlk uzay görevine çıkan Dr. Ryan Stone, parlak bir tıbbi mühendistir. Tecrübeli astronot Matt Kowalsky ise emekli olmadan önceki son aktif görevini ifa etmektedir. Rutin bir uzay yürüyüşü esnasında, beklenmedik bir felaket yaşanır. Mekiğin parçalanmasıyla Stone ve Kowalsky uzayda yapayalnız kalır. Uzayın siyahlığına doğru kontrolsüz bir şekilde dönerek ilerleyen ikilinin, birbirlerinden başka hiçbir şeyleri kalmaz. Dünya ile iletişim kaybolduktan sonra kurtuluş için pek fazla bir şans kalmamıştır. Alınan her nefes, ölüme doğru atılmış koca bir adım gibidir.”

Yayınlanan ilk teaser fragman ile beraber, art arda yayınlanan üç fragmanı aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Bir Dağ Evinde Ölümle Yüz Yüze: Cereyan 2 – unnamed 5

Bir Dağ Evinde Ölümle Yüz Yüze: Cereyan

Aylin isimli genç psikoloji öğrencisi ile sorunlu bir geçmişi olan
Disney’den Mulan Filminin Yeni Afişi Paylaşıldı 3 – mulan 9

Disney’den Mulan Filminin Yeni Afişi Paylaşıldı

Mulan filminin yeni afişi paylaşıldı. Niki Caro, Çin’in efsanevi savaşçısının