Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan'da! 1 – Hababam Sınıfı Yeniden 4

Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan’da!

8 Mart 2019

2019’un Hababam’ı geri sayıma başladı… Afiş ve fragman hazır! Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan’da vizyonda!

Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı aynı okulda, aynı sınıfta, günümüz gençlerinden oluşan yepyeni karakterleri ve yeni maceralarıyla 5 Nisan’da beyazperdede!

Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan'da! 2 – Hababam Sınıfı Yeniden poster

Türkiye’nin efsane sınıfı haylazlıklarına 2019’da Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül ile devam ediyor! Filmin afişi ve fragmanı da hazır!

Manitaleksia Sona Eriyor!

Öğrencilerinin “manitaleksia” adını verdiği “okulda kız olamama” rahatsızlığından yakınan Özel Çamlıca Erkek Lisesi’ni bir sürpriz bekliyor. Hababam sınıfı, okullarının yeniden karma eğitime geçeceğini öğreniyor ve ortalık her anlamda alev alıyor!

Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan'da! 3 – Hababam Sınıfı Yeniden 1

Yeni nesil Hababam’ın okul kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Osman Alkaş, Hülya Duyar gibi isimler yer alırken, Hababam Sınıfı’nın öğrencileri ise Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Nazlı Pınar Kaya, Sami Aksu, Irmak Aydın, Fırat Albayram var. Filmin yönetmenliğini de Doğa Can Anafarta üstleniyor.

Yapımcılığını HANN’ın üstlendiği Hababam Sınıfı Yeniden, sinemaseverlere 5 Nisan’da “Hababam” ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatacak!

Filmin Konusu

Türkiye’nin en efsanevi sınıfında eğitim devam ediyor! Gelmiş geçmiş en eğlenceli sınıfta, kuşaklar boyu süren gelenekler de her yıl, ustalara saygısını da unutmadan aynı coşkuyla yerine getiriliyor!

Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan'da! 4 – Hababam Sınıfı Yeniden 2

Bu yılın yeni öğrencileri, hocaları ve birbirinden renkli karakterleriyle Hababam Sınıfı, yeni öğretim yılında büyük bir heyecan içerisinde. Çünkü, Özel Çamlıca Lisesi yeniden karma eğitime geçiyor ve okula yatılı kız öğrenciler geliyor!

Sınıfa yeni gelen kızlar ve Hababam erkekleri arasındaki tatlı rekabet, çok eğlenceli anlara da gebe! Kızlar ve erkekler birbirine meydan okurken elbette her şey süt liman gitmiyor.

Hababam’ın haylazları Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül, sınıfa yeni katılan kız öğrencilerle beraber önce rakip sonra müttefik olarak eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar!

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Hababam Sınıfı Yeniden

Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019
Yapımcı: HANN
Dağıtımcı: CGV Mars Dağıtım

Yönetmen: Doğa Can Anafarta
Senaryo: Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey
Oyuncular: Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Sami Aksu, Nazlı Pınar Kaya, Fırat Albayram, Irmak Aydın, Mustafa Karaoğlu, Hasan Say, Hülya Duyar, Osman Alkaş, Deniz Yeşil Mavi, Nural Demirhan, Vural Ceylan
Görüntü Yönetmeni: Mehmet Başbaran
Müzik: Uğur Ateş

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

SİYAD 2021’in En İyi Yabancı Filmini Seçti 5 – The Father 2020

SİYAD 2021’in En İyi Yabancı Filmini Seçti

2021'de Türkiye’de gösterime giren yabancı filmler arasında yapılan oylama sonucunda

Asylum İş Başında

Asylum iş başında! Dilerseniz The Asylum yapım şirketinin son aylardaki