Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman 1 – Hababam Sınıfı Yeniden 4

Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman

14 Şubat 2019

Hababam Sınıfı Yeniden teaser fragmanı yayında! Yapımcılığını HANN Film’n üstlendiği film, sinemaseverlere “Hababam” ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatmayı hedefliyor.

Türkiye’nin en efsanevi sınıfında eğitim devam ediyor! Gelmiş geçmiş en eğlenceli sınıfta, kuşaklar boyu süren gelenekler de her yıl, ustalara saygısını da unutmadan aynı coşkuyla yerine getiriliyor!

Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman 2 – Hababam Sınıfı Yeniden 4

Bu yılın yeni öğrencileri, hocaları ve birbirinden renkli karakterleriyle Hababam Sınıfı, yeni öğretim yılında büyük bir heyecan içerisinde. Çünkü, Özel Çamlıca Lisesi yeniden karma eğitime geçiyor ve okula yatılı kız öğrenciler geliyor!

Sınıfa yeni gelen kızlar ve Hababam erkekleri arasındaki tatlı rekabet, elbette çok eğlenceli anlara da gebe! Kızlar ve erkekler birbirine meydan okurken, elbette her şey süt liman gitmiyor.

Hababam’ın haylazları Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül; sınıfa yeni katılan kız öğrencilerle beraber önce rakip sonra müttefik olarak eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar!

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Hababam Sınıfı Yeniden

Vizyon Tarihi: 17 Mayıs 2019
Yapımcı: HANN
Dağıtımcı: CGV Mars Dağıtım

Yönetmen: Doğa Can Anafarta
Senaryo: Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey
Oyuncular: Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Sami Aksu, Nazlı Pınar Kaya, Fırat Albayram, Irmak Aydın, Mustafa Karaoğlu, Hasan Say, Hülya Duyar, Osman Alkaş, Deniz Yeşil Mavi, Nural Demirhan, Vural Ceylan
Görüntü Yönetmeni: Mehmet Başbaran
Müzik: Uğur Ateş

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Türkiye’nin İlk Punk Filmi Arada !f İstanbul'da! 3 – Arada 01

Türkiye’nin İlk Punk Filmi Arada !f İstanbul’da!

Mu Tunç​’un yazıp yönettiği Arada, Türkiye’deki ilk gösterimini 17. !f

Ön Bakış: Maze Runner The Death Cure

Pek çok şeyi doğru yapıp çizgisinden ödün vermeyen bir yapım