Bu Hababam Çok Başka: Hababam Sınıfı Yeniden 1 – Hababam Sınıfı Yeniden 4

Bu Hababam Çok Başka: Hababam Sınıfı Yeniden

Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı yepyeni karakterleri ve yeni jenerasyona uyarlanmış hikayesiyle yeniden beyazperdeye geliyor: Hababam Sınıfı Yeniden!

Birbirinden renkli karakterler, hem eğlenceli hem duygusal anlarıyla yepyeni bir hikaye ile sinemaya taşınıyor!

HABABAM’IN TEKRARI DEĞİL!

Bu Hababam Çok Başka: Hababam Sınıfı Yeniden 2 – Hababam Sınıfı Yeniden 3

Bu hababam 4 kuşaktır hepimizi 7’den 77’ye güldüren hikayelerinin yeniden çekildiği bir film değil. Bu hababam, Türkiye’nin adeta “kahkaha mirası” okulun ve öğrencilerinin sıralarında oturan günümüz gençlerinin hikayesi!

“Hababam ruhunu” 21. yüzyıla taşıyan hikayede genç kuşağın ünlü isimleri ile sinema ve tiyatro sahnelerinin duayenleri birlikte rol alıyor!

AYNI SINIFTA YEPYENİ BİR HABABAM!

Bu Hababam Çok Başka: Hababam Sınıfı Yeniden 3 – Hababam Sınıfı Yeniden 2

Yeni nesil Hababam’ın okul kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Osman Alkaş, Hülya Duyar gibi isimler yer alırken, Hababam Sınıfı’nın mirasını devralan öğrenci kadrosunda ise Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Nazlı Pınar Kaya, Sami Aksu, Irmak Aydın, Fırat Albayram var. Filmin yönetmenliğini de son dönemin dikkat çeken genç ismi Doğa Can Anafarta üstleniyor.

Yapımcılığını HANN Film’in üstlendiği Hababam Sınıfı Yeniden sinemaseverlere Hababam ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatacak! Çekimlerine başlanmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken film, 2019 Mayıs’ta vizyona girecek.

Hababam Sınıfı Yeniden

Vizyon Tarihi: 17 Mayıs 2019
Yapımcı: HANN
Dağıtımcı: CGV Mars Dağıtım

Yönetmen: Doğa Can Anafarta
Senaryo: Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey
Oyuncular: Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Nazlı Pınar Kaya, Sami Aksu, Irmak Aydın, Fırat Albayram, Mustafa Karaoğlu, Hasan Say, Hülya Duyar, Osman Alkaş, Deniz Yeşil Mavi, Nural Demirhan, Vural Ceylan
Görüntü Yönetmeni: Mehmet Başbaran

Bu Hababam Çok Başka: Hababam Sınıfı Yeniden 4 – Hababam Sınıfı Yeniden 1

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir