Hannibal Dizi Oldu 1 – Hannibal a

Hannibal Dizi Oldu

14 Şubat 2013

Sinemanın en meşhur yamyamı Hannibal dizi oldu! NBC’nin yeni dizi projesi Hannibal’a ait yayınlanan fotoğraf açıkçası iştah kabartıyor.

Hannibal a

Dizinin olay örgüsü Thomas Harris’in Red Dragon isimli romanı referans alınarak oluşturulmuş. Karakterler de gene bu romanın içerisinden seçilerek yaratılmış. FBI ajanı Will Graham ve Lecter arasındaki ilişkiye odaklanacak olan dizide Ajan Graham’ı Hugh Dancy, Lecter’ı ise en sevdiğim aktörlerden Mads Mikkelsen canlandıracak.

Dizide yer alan diğer oyunculardan bazıları ise şöyle; Laurence Fishburne, yılların eskitemediği Lance Henriksen, hep bizim Scully’miz olarak kalacak Gillian Anderson, Gina Torres, Lara Jean Chorostecki, Caroline Dhavernas, Hettienne Park ve Aaron Abrams.

Dizinin ilk bölümünün yayın tarihi daha önce Ocak 2013 olarak duyurulmasına karşın ertelendi ve yeni tarih hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Not: Hannibal’ın ilk bölümünün 4 Nisan günü yayınlanacağı açıklandı.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

1980 Yılının Gözüyle Star Wars Özeti 2 – Star Wars

1980 Yılının Gözüyle Star Wars Özeti

Teksir halinde yayınlanan Göktaşı bilimkurgu dergisinin Mart 1980 tarihli ikinci
İKSV Alt Kat: Öğrenme ve Etkileşim Alanı 3 – IKSV Alt Kat banner

İKSV Alt Kat: Öğrenme ve Etkileşim Alanı

İKSV Alt Kat, bir kamusal alan yaratarak, farklı gruplara kültür-sanatı