Hannibal Dizi Oldu

Sinemanın en meşhur yamyamı Hannibal dizi oldu! NBC’nin yeni dizi projesi Hannibal’a ait yayınlanan fotoğraf açıkçası iştah kabartıyor.

Hannibal a

Dizinin olay örgüsü Thomas Harris’in Red Dragon isimli romanı referans alınarak oluşturulmuş. Karakterler de gene bu romanın içerisinden seçilerek yaratılmış. FBI ajanı Will Graham ve Lecter arasındaki ilişkiye odaklanacak olan dizide Ajan Graham’ı Hugh Dancy, Lecter’ı ise en sevdiğim aktörlerden Mads Mikkelsen canlandıracak.

Dizide yer alan diğer oyunculardan bazıları ise şöyle; Laurence Fishburne, yılların eskitemediği Lance Henriksen, hep bizim Scully’miz olarak kalacak Gillian Anderson, Gina Torres, Lara Jean Chorostecki, Caroline Dhavernas, Hettienne Park ve Aaron Abrams.

Dizinin ilk bölümünün yayın tarihi daha önce Ocak 2013 olarak duyurulmasına karşın ertelendi ve yeni tarih hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Not: Hannibal’ın ilk bölümünün 4 Nisan günü yayınlanacağı açıklandı.

blank

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole