Hayalet Avcıları 30 Yıl Sonra Sinemalarda!

Sinema tarihinin sevilen fantastik kült komedilerinden biri olan Hayalet Avcıları 30. yılı sebebiyle, Sony Pictures Entertainment tarafından yeniden beyazperdeye davet ediliyor!

1984 yapımı ilk filmin üzerinden geçen 30 yılın şerefine revize edilen Hayalet Avcıları, Amerika ve Kanada’nın pek çok eyaletinde yeniden vizyona girecek. Film ayrıca yıl boyunca düzenlenen çeşitli etkinliklerde de gösterim şansı bulacak!

Sony Pictures aynı zamanda stüdyonun halihazırda en sevilen filmlerinden biri olan filmin genel gösteriminin hemen ardından 30. yıl kapsamında piyasaya sürülecek olan DVD’lerde de daha önce yayınlanmamış sahneler, fotoğraflar ve kamera arkası görüntülerin de yer alacağının müjdesini duyurdu!

Dan Aykroyd, Bill Murray ve Rick Moranis gibi isimlerin başrollerini paylaştığı ve gösterime girdiği döneme kadar yapılmış en pahalı komedi filmi olan Hayalet Avcıları’nın revize edilmiş 30. yıl özel versiyonu 29 Ağustos tarihinde ABD izleyicisiyle buluşacak!

Kaynak: Beyazperde sitesi

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir