Hayalet Avcıları 30 Yıl Sonra Sinemalarda! 1 – ghostbusters

Hayalet Avcıları 30 Yıl Sonra Sinemalarda!

15 Temmuz 2014

Sinema tarihinin sevilen fantastik kült komedilerinden biri olan Hayalet Avcıları 30. yılı sebebiyle, Sony Pictures Entertainment tarafından yeniden beyazperdeye davet ediliyor!

1984 yapımı ilk filmin üzerinden geçen 30 yılın şerefine revize edilen Hayalet Avcıları, Amerika ve Kanada’nın pek çok eyaletinde yeniden vizyona girecek. Film ayrıca yıl boyunca düzenlenen çeşitli etkinliklerde de gösterim şansı bulacak!

Sony Pictures aynı zamanda stüdyonun halihazırda en sevilen filmlerinden biri olan filmin genel gösteriminin hemen ardından 30. yıl kapsamında piyasaya sürülecek olan DVD’lerde de daha önce yayınlanmamış sahneler, fotoğraflar ve kamera arkası görüntülerin de yer alacağının müjdesini duyurdu!

Dan Aykroyd, Bill Murray ve Rick Moranis gibi isimlerin başrollerini paylaştığı ve gösterime girdiği döneme kadar yapılmış en pahalı komedi filmi olan Hayalet Avcıları’nın revize edilmiş 30. yıl özel versiyonu 29 Ağustos tarihinde ABD izleyicisiyle buluşacak!

Kaynak: Beyazperde sitesi

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sinema Yazarlığına Veda Ediyor 2 – makine dairesisari105ed4a2105ed4a3by

Sinema Yazarlığına Veda Ediyor

Değerli sinema yazarı, araştırmacısı ve tarihçisi Ali Murat Güven, yaptığı

Mahşer Çizgi Roman Olarak Raflarda!

Macera, aşk, kehanet, alegori, hiciv, fantezi dolu roman Mahşer, ilk