Her Salı Kült Film Gecesi’nde: Beterböcek 1 – Beetlejuice MF

Her Salı Kült Film Gecesi’nde: Beterböcek

Öteki Sinema’nın katkılarıyla, The Public Hotel’de “Kült Film Gecesi”

Evlerini istila eden hayaletlere yardım etmek isterken ortalığı karıştıran Beterböcek ecinnisiyle karşılaşmaya hazır mısınız? Gösterimler herkese açık ve ücretsiz, üstelik Popcorn’lar da bizden, siz gelin yeter! Filmin sonunda film eleştirmeni Murat tolga Şen ile keyifli bir sinema sohbeti de sizi bekliyor!

4312Beetlejuice / Beterböcek – 12 Mayıs

1988 – ABD yapımı – Tür: Fantastik ,  Komedi – Süre: 92 Dak.

Yönetmen : Tim Burton

Oyuncular : Winona Ryder ,  Alec Baldwin ,  Michael Keaton ,  Geena Davis ,  Catherine O’Hara

Senaryo : Tim Burton ,  Larry Wilson ,  Michael McDowell ,  Warren Skaaren

Genç ve mutlu bir çift olan Adam ve Barbara Maitland geçirdikleri trafik kazası sonrasında ölürler. Bu arada Charles ve Delia, kız kardeşleriyle birlikte New York’a gelerek Maitland’ların evlerini satın alırlar. Fakat Adam ve Barbara Maitland bu durumdan hiç hoşnut değildirler. Birer hayalet olmalarına rağmen tecrübesizlikleri yüzünden yeni ev sahiplerini evden uzaklaştıramazlar. Son çare olarak en kötü hayalet Beter Böcek’e başvururlar.

80’lern en çılgın fantastik komedi filmi olan ve efektleriyle her an şaşırtan Beterböcek filminin gösterileceği Her Salı Kült Film Gecesi, The Public Hotel’de ücretsiz bir etkinlik, tüm sinemaseverler davetlidir. Film de, patlamış mısır da bedava! Sizi de bu muhabbet dolu kült gösterim gecelerine bekliyoruz…

The Public Hotel – Beyoğlu

Kuloğlu Mahallesi Turnacıbaşı Caddesi No:1  

10983397_1066623866684935_7441374117855961446_n

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir