‘Highlander’ Reboot’a Tom Cruise Takviyesi 1 – Tom Cruise wanted for Highlander

‘Highlander’ Reboot’a Tom Cruise Takviyesi

20 Kasım 2014

Başrollerini Christopher Lambert ve Sean Connery’nin paylaştığı 1986 yapımı fantastik film ‘Highlander’ın yeniden çekileceği uzun zamandır biliniyordu. Ancak bir türlü ön hazırlıkları tamamlanamayan yapım, oyuncuların da bir türlü belirlenememesi ile rayına oturmuş değil.

Daha önce Lambert’ın canlandırdığı Connor MacLeod rolü için Ryan Reynolds düşünülmüştü ancak anlaşma sağlanamayınca projeden uzun bir süre ses çıkmamıştı. Gelen haberlere göre süreci hızlandırmak isteyen yapımcı firma ana karakter için henüz başarılı bir girişimde bulunamasa da  Connor MacLeod’ın akıl hocası Connery’nin hayat verdiği Lobos Ramirez rolü için Tom Cruise’u düşünüyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı ve Cruise’dan da konu hakkında bir yalanlama gelmedi. Projenin gelişen detayları önümüzdeki günlerde aydınlığa kavuşacak gibi görünüyor. ‘Highlander’ reboot yani yeniden çevrimi yapım sürecinin 2014 yılı içerisinde başlaması bekleniyordu ancak bu şartlar alında bir ertelenme meydana geldiği açık. Muhtemelen 2015 yılı içerisinde start alacak filmin senaryo ekibinde ‘Iron Man’ filminden hatırlayacağımız Art Marcum ve Matt Holloway bulunuyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/highlander-reboot-casting-tom-cruise/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Bir Film Nasıl Okunur? 2 – atolyeler

Bir Film Nasıl Okunur?

Bir Film Nasıl Okunur? Film izleme alışkanlıklarını değiştirmek isteyenler için
The Predator Filmine Ait Yeni Poster Paylaşıldı 3 – the predator 2018 0007

The Predator Filmine Ait Yeni Poster Paylaşıldı

14 Eylül’de vizyona girecek The Predator filmine ait yeni poster