‘Highlander’ Reboot’a Tom Cruise Takviyesi 1 – Tom Cruise wanted for Highlander

‘Highlander’ Reboot’a Tom Cruise Takviyesi

Başrollerini Christopher Lambert ve Sean Connery’nin paylaştığı 1986 yapımı fantastik film ‘Highlander’ın yeniden çekileceği uzun zamandır biliniyordu. Ancak bir türlü ön hazırlıkları tamamlanamayan yapım, oyuncuların da bir türlü belirlenememesi ile rayına oturmuş değil.

Daha önce Lambert’ın canlandırdığı Connor MacLeod rolü için Ryan Reynolds düşünülmüştü ancak anlaşma sağlanamayınca projeden uzun bir süre ses çıkmamıştı. Gelen haberlere göre süreci hızlandırmak isteyen yapımcı firma ana karakter için henüz başarılı bir girişimde bulunamasa da  Connor MacLeod’ın akıl hocası Connery’nin hayat verdiği Lobos Ramirez rolü için Tom Cruise’u düşünüyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı ve Cruise’dan da konu hakkında bir yalanlama gelmedi. Projenin gelişen detayları önümüzdeki günlerde aydınlığa kavuşacak gibi görünüyor. ‘Highlander’ reboot yani yeniden çevrimi yapım sürecinin 2014 yılı içerisinde başlaması bekleniyordu ancak bu şartlar alında bir ertelenme meydana geldiği açık. Muhtemelen 2015 yılı içerisinde start alacak filmin senaryo ekibinde ‘Iron Man’ filminden hatırlayacağımız Art Marcum ve Matt Holloway bulunuyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/highlander-reboot-casting-tom-cruise/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir