Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman 1 – Thugs of Hindostan banner

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman

29 Eylül 2018

Dünyanın en tanınan ve en sevilen Bollywood yıldızlarından biri olan Aamir Khan’ın merakla beklenen yeni filmi Hindistan Eşkıyaları / Thugs of Hindostan’dan ilk fragman nihayet yayınlandı!

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman 2 – Hindistan Eşkıyaları Thugs of Hindostan

Büyüleyici görselliği, nefes kesen macerası, aksiyonu ve tutku dolu hikayesiyle Hindistan Eşkıyaları / Thugs of Hindostan, Bollywood’un şimdiye kadarki en yüksek bütçeli filmlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Aamir Khan’a bu filminde Bollywood’un büyük yıldızlarından Amitabh Bachchan ve Katrina Kaif eşlik ediyor. Ayrıca daha önce Dangal filminde kızını canlandıran Fatima Sana Shaikh de filmin renkli karakterleri arasında yer alıyor.

1790’lı yıllarda geçen Hindistan Eşkıyaları / Thugs of Hindostan ile ilgili Aamir Khan; “Çok büyük ve eğlenceli bir aksiyon filmi” açıklamasında bulundu.

Aamir Khan’ın daha önce Dhoom 3 filminde de beraber çalıştığı Vijay Krishna Acharya’nın yönetmen koltuğuna oturduğu Thugs of Hindostan, 30 Kasım 2018 tarihinde FİLMARTI FİLM tarafından CGV Mars dağıtımıyla ülkemizde IMAX seçeneğiyle sinemaseverlerle buluşuyor.

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman 3 – Thugs of Hindostan

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kong: Skull Island Yeni Fragman 4 – Kong Skull Island 01

Kong: Skull Island Yeni Fragman

10 Mart 2017’de vizyona girecek Kong: Kafatası Adası / Kong:
Night Swim / Gece Yüzüşü İlk Fragman 5 – Night Swim Gece Yuzusu

Night Swim / Gece Yüzüşü İlk Fragman

MEGAN filminin yapımcıları Atomic Monster ve Blumhouse, Night Swim /