Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman

Dünyanın en tanınan ve en sevilen Bollywood yıldızlarından biri olan Aamir Khan’ın merakla beklenen yeni filmi Hindistan Eşkıyaları / Thugs of Hindostan’dan ilk fragman nihayet yayınlandı!

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman 1 – Hindistan Eşkıyaları Thugs of Hindostan

Büyüleyici görselliği, nefes kesen macerası, aksiyonu ve tutku dolu hikayesiyle Hindistan Eşkıyaları / Thugs of Hindostan, Bollywood’un şimdiye kadarki en yüksek bütçeli filmlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Aamir Khan’a bu filminde Bollywood’un büyük yıldızlarından Amitabh Bachchan ve Katrina Kaif eşlik ediyor. Ayrıca daha önce Dangal filminde kızını canlandıran Fatima Sana Shaikh de filmin renkli karakterleri arasında yer alıyor.

1790’lı yıllarda geçen Hindistan Eşkıyaları / Thugs of Hindostan ile ilgili Aamir Khan; “Çok büyük ve eğlenceli bir aksiyon filmi” açıklamasında bulundu.

Aamir Khan’ın daha önce Dhoom 3 filminde de beraber çalıştığı Vijay Krishna Acharya’nın yönetmen koltuğuna oturduğu Thugs of Hindostan, 30 Kasım 2018 tarihinde FİLMARTI FİLM tarafından CGV Mars dağıtımıyla ülkemizde IMAX seçeneğiyle sinemaseverlerle buluşuyor.

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman 2 – Thugs of Hindostan

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir