Hızlı ve Öfkeli’ye 3 Devam Filmi Daha Geliyor

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Hızlı ve Öfkeli’nin yedinci film fragmanı hayranlarının heyecanını iki kat daha artırmışa benziyor. 6. Filmin başarısından sonra yapımcı firma Hızlı ve Öfkeli serisinin geleceği üzerine yoğunlaşmışa benziyorlar. Yedinci filmin çekimleri sürerken Hızlı ve Öfkeli’nin kemik kadrosundan Paul Walker’ın trajik ölümü oyuncu ekibini ve sevenlerini yasa boğmuştu. Bu talihsiz olayın ardından çekimlere bir süre ara verilmişti.

Nisan ayında seyircisi ile buluşacak olan serinin 7. filmi “Furious 7” sonrasında seriye nokta mı konulacak yoksa devam mı edecek akıllarda soru işaretiydi. Ancak gelen haberlere göre stüdyo 3 devam filmi daha çekmeye karar vermiş hatta anlaşmalar yapılmaya başlanmış bile. Serinin üçüncü filmi Tokyo Drift’in yıldızı Lucas Black 2 devam filmi için imza atmış bile.

Kadrodan başka kimlerin devam projesine dahil olup olmayacağı kesinlik kazanmış değil. Bununla beraber devam filmine hangi yönetmen ile devam edileceği de belirsiz. Keza James Wan’ın diğer projelerine odaklanacağı ve Justin Lin’in de True Detective ile meşgul olduğu gelen bilgiler arasında.

Serinin 7. filmi “Furious 7” 3 Nisan 2015’te vizyona girecek.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/fast-furious-7-franchise-10-movies/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Sinema Tarihinin En İyi Devam Filmleri

Öyle devam filmleri vardır ki, selefinin o türe getirdiği tüm beğenileri daha üst seviyelere taşır ve bir devam olmaktan uzaklaşıp hikâyenin aslı olmaya hak kazanır. Bu epey ender görülen bir durum olduğundan hatırlaması da hatırlatması da keyiflidir.

Bir yorum var

  1. Yani, Paul Walker öldükten sonra filme hiç hız kesmemelerinemi diyim, filmi diziye çevirmelerinemi diyim. 10 film ne demek abi. 6 bölümlük mini diziler var. Arabalarla ilgili konu içinden konu çıkararak boncuk gibi bol patlamalı film çekeceğine, aynı kadroyla yine arabalı başka özgün filmler çeksene be abim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir