Merakla Beklenen Hobbit 2 Afişi Yayınlandı!

Hobbit 2 Afişi yayınlandı! Warner Bros. The Hobbit: The Desolation of Smaug’a (Hobbit: Smaug’un Viranesi) zemin hazırlarken, sanırım (Benedict Cumberbatch’in seslendirdiği) Smaug’la ilgili parça parça yeni bilgiler vermeye devam edecek.

hobbit-desolation-of-smaug-poster-eye

Yayınlanan son tanıtım afişinde, Bilbo (Martin Freeman) Smaug’un mağarasına gizlice girme amacını, ejderhanın doğrudan kendisine bakmasına neden olarak, bozuyor. Afişin yanı sıra yayınlanan bir fotoğrafta da, cüceleri görüyoruz ve anladığımız kadarıyla bu resim heyecan verici bir sahneden alıntı.

hobbit-desolation-of-smaug-barrel-rapids

Filmde yer alan diğer oyuncular Ian McKellan, Richard Armitage, Sylvester McCoy, Orlando Bloom ve Evangeline Lilly.

The Hobbit: The Desolation of Smaug 2D ve 3D formatında 13 Aralık’ta vizyona girecek.

The Hobbit: The Desolation of Smaug resmi özeti:

J.R.R. Tolkien’in Hobbit isimli şaheserinden uyarlanan film üçlemesinin ikinci filmi The Hobbit: The Desolation of Smaug’da baş karakter Bilbo Baggins’in (Martin Freeman) maceraları devam ediyor. Bilbo, Büyücü Gandalf (Ian McKellen) ve Thorin Oakenshield’in (Richard Armitage) liderliğindeki on üç cüce ile birlikte kayıp Erebor Cüce Krallığı’nı geri almak için destansı bir yolculuğa çıkıyor.

Kaynak: http://divxplanet.com/index.php?page=haber&sid=1117

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir