Aralık’ta Vizyona Girecek Hobbit 2 Görüntü Verdi

Hobbit 2 görüntü verdi! Ülkemizde 13 Aralık’ta vizyona girmesi planlanan, “The Hobbit” üçlemesinin ikinci filmi; The Hobbit: The Desolation of Smaug’a ait görsellerden oluşan bir galeri ve Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

THE HOBBIT THE DESOLATION OF SMAUG poster

J.R.R. Tolkien’in Hobbit isimli eserinden uyarlanan üçlemenin ikinci filmi The Hobbit: The Desolation of Smaug’da baş karakter Bilbo Baggins’in maceraları devam ediyor. Filmin kalabalık oyuncu kadrosundan öne çıkan isimler ise şöyle; Martin Freeman, Ian McKellan, Richard Armitage, Sylvester McCoy, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Cate Blanchett, Luke Evans, Hugo Weaving, Christopher Lee, Andy Serkis ve Billy Connolly.

Yaklaşık 6 ay sonra gösterime girecek olan yeni Hobbit’e ait ilk ipuçlarının yeni filmi dört gözle bekleyenleri heyecanlandıracağı muhakkak. Bakalım üçlemenin ilk filmini beğenmeyenleri memnun edebilecek mi?

Hobbit 2 (1)

Hobbit 2 (2)

Hobbit 2 (3)

Hobbit 2 (4)

Hobbit 2 (5)

Hobbit 2 (6)

Hobbit 2 (7)

Hobbit 2 (8)

Hobbit 2 (9)

Hobbit 2 (10)

Hobbit 2 (11)

Hobbit 2 (12)

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir