Hobbit 2 Yeni Fragman Aksiyon Dolu! 1 – hobbit 2 desolation of smaug 01

Hobbit 2 Yeni Fragman Aksiyon Dolu!

3 Ekim 2013

Hobbit 2 Yeni Fragman

Yurdum sinemalarında, bir değişiklik olmazsa 13 Aralık’ta gösterime girecek olan, The Hobbit üçlemesinin ikinci filmi The Hobbit: The Desolation of Smaug’a ait yeni bir fragman daha yayınlandı.

hobbit-2 desolation-of-smaug-01

J.R.R. Tolkien’in Hobbit isimli eserinden uyarlanan üçlemenin ikinci filmi The Hobbit: The Desolation of Smaug’da baş karakter Bilbo Baggins’in maceraları devam ediyor. Filmin kalabalık oyuncu kadrosundan öne çıkan isimler ise şöyle; Martin Freeman, Ian McKellan, Richard Armitage, Sylvester McCoy, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Cate Blanchett, Luke Evans, Hugo Weaving, Christopher Lee, Andy Serkis ve Billy Connolly.

Haberin üzerindeki kısımdan Türkçe altyazılı olarak izleyebileceğiniz fragman, ikinci filmin, aksiyon yönünden zayıf olduğu eleştirilerine hedef olan ilkine göre çok daha hareketli olacağının habercisi gibi.

hobbit-2 desolation-of-smaug-02

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Heyecan Artıyor: You’re Next TV Spot 2 – Youre Next posterler

Heyecan Artıyor: You’re Next TV Spot

ABD ve İngiltere’de 23 Ağustos günü gösterime girecek olan You’re
“Supergirl” de TV Serisi Oluyor 3 – supergirl

“Supergirl” de TV Serisi Oluyor

Süper kahramanların ardı ardına TV’ye transfer olduğu şu günlerde bir