Hobbit 2 Yeni Fragman Aksiyon Dolu!

Hobbit 2 Yeni Fragman

Yurdum sinemalarında, bir değişiklik olmazsa 13 Aralık’ta gösterime girecek olan, The Hobbit üçlemesinin ikinci filmi The Hobbit: The Desolation of Smaug’a ait yeni bir fragman daha yayınlandı.

hobbit-2 desolation-of-smaug-01

J.R.R. Tolkien’in Hobbit isimli eserinden uyarlanan üçlemenin ikinci filmi The Hobbit: The Desolation of Smaug’da baş karakter Bilbo Baggins’in maceraları devam ediyor. Filmin kalabalık oyuncu kadrosundan öne çıkan isimler ise şöyle; Martin Freeman, Ian McKellan, Richard Armitage, Sylvester McCoy, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Cate Blanchett, Luke Evans, Hugo Weaving, Christopher Lee, Andy Serkis ve Billy Connolly.

Haberin üzerindeki kısımdan Türkçe altyazılı olarak izleyebileceğiniz fragman, ikinci filmin, aksiyon yönünden zayıf olduğu eleştirilerine hedef olan ilkine göre çok daha hareketli olacağının habercisi gibi.

hobbit-2 desolation-of-smaug-02

blank

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir