Hobbit Hayran Özel Aktivitesi 4 Kasım’da

THE HOBBIT THE DESOLATION OF SMAUG posterHobbit Hayran Özel Aktivitesi, 4 Kasım 2013’te gerçekleşecek! Filmin hayranları üçlemenin yıldızlarıyla buluşup, filmden özel bir bölümü ilk kez izleyebilecekler ve “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” filminin oyuncuları ve yönetmeni Peter Jackson’la canlı olarak düzenlenecek soru cevap toplantısına katılacaklar.

Hayranlara özel bu aktivite, “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” filminin Türkiye’deki kampanya ortağı İş Bankası Maximum Kartı’nın https://www.facebook.com/maximum adresli resmi Facebook sayfasından canlı olarak, Türkçe simultane çeviri ile yayınlanacak. Aktivite sonunda tekrar görüntüler aynı sayfada yayınlanmaya devam edecek.

Bir New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM) yapımı olan ve, 13 Aralık 2013’te tüm dünyada ve Türkiye’de vizyona girecek, “The Hobbit” üçlmesinin heyecanla beklenen ikinci filmi “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” için, filmin hayranlarına özel bir aktivite düzenlenecek. TSİ, 4 Kasım’ı 5 Kasım’a bağlayan gece saat 23:30’da, aynı anda Los Angeles, New York, Londra ve Wellington şehirlerinde, aralarında; Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Lee Pace ve Luke Evans’ın da yer aldığı filmin yeni oyuncuları ile yönetmen Peter Jackson ve yapım ekibinin katıldığı, sinema salonlarında gerçekleşecek bu toplantılarda, hayranlar, filmin ilk kez yayınlanacak bir bölümünü izleme fırsatı yakalayacaklar. Oyuncuların ve ekibin salondaki izleyiciler karşısında soruları canlı yanıtlayacakları, ve bir çok ülkenin de uydu aracılığıyla yine sinema salonlarından canlı olarak izleyebileceği bu aktivitede ekibin salonlardaki katılımcılara farklı sürprizleri de olacak.

CNN’in Anchorman’i Anderson Cooper’ın ev sahibi görevini üstleneceği tüm aktivitenin, New York ayağında kendisi, filmin Thorin Oakenshield karakterini canlandıran Richard Armitage’ı ve “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesindeki Legolas rolünde tekrar izleyeceğimiz Orlando Bloom’u ağırlayacak. Oyunculara yeni katılan Elf savaşçısı Tauriel rolünde izleyeceğimiz Evangeline Lilly ise Los Angeles ayağında yer alacak. Londra, Elf Kralı Thranduil rolünde ekibe katılan Lee Pace ile yeni karakter Bard the Bowman rolünde izleyeceğimiz Luke Evans, ilk filmin Gollum’u ve yönetmen Peter Jackson’un yapım ekibinde de yer alan Andy Serkis’i ağırlayacak. Peter Jackson ise aktiviteye Yeni Zelanda’nın Wellington şehrinden (orada tarih 5 Kasım, Salı, saat sabah 11:00 olacak) katılacak.

Dört şehirdeki her sinema salonu uydu aracılığıyla, izleyicilerin aynı anda Soru-Cevap seansına katılabilecekleri şekilde birbirine bağlı olacak. Ayrıca, aralarında Brüksel, Hamburg, Madrid, Mexico City, Miami, Paris, Roma, Sidney ve Toronto’nun yer aldığı dünyanın bir çok şehrinde, filmin hayranları sinema salonlarında toplanarak filmin özel görüntülerini ve toplatıyı canlı olarak izleyecekler. Dört şehirden aynı anda yapılacak yayın ayrıca online olarak da canlı yayınlanacak. Internet bağlantısı olan filmin tüm dünyadaki hayranları evlerinde ya da arakaşlarıyla toplandıkları izleme partilerinde aktiviteye canlı tanıklık edebilecekler. Canlı yayının ardından online linklerde, aktivitenin uzun görüntüleri tekrarlanarak yayınlanmaya devam edecek.

Lokasyonlar, saatler ve ilgili tüm detaylar için filmin resmi websistesini (TheHobbit.com) Facebook sayfasını (facebook.com/TheHobbitMovie) ve Twitter hesabını (Twitter.com/TheHobbitMovie), aktivitenin global hashtag’i #hobbitfanevent ile takip edebilirsiniz.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir