Hobbit Kamera Arkası Fotoğrafları Paylaşıldı

Share

blankHobbit: Beklenmedik Yolculuk, 14 Aralık 2012 tarihinden itibaren tüm dünyada vizyona girecek. Geçtiğimiz günlerde, heyecanla bekleyenlerin ağzına bir parmak bal çalmak için olsa gerek, birçok Hobbit kamera arkası fotoğrafı yayınlandı.

Hikâye, ana karakter Bilbo Baggins’in Erebor’un kayıp Cüce Krallığını korkunç dragon Smaug’dan geri almaya çalışmasını anlatıyor. Gandalf’ın aniden ortaya çıkmasıyla Bilbo kendini efsanevi savaşçı Thorin Oakenshield tarafından yönetilen on üç cüceden oluşan bir grubun içinde bulur. Yolculuklarında Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler, Şekil Değiştirenler ve Büyücülerle dolup taşan tehlikeli topraklar onları beklemektedir.

Amaçları Doğu’ya, Yalnız Dağın çorak topraklarına gitmek olsa da, önce Goblin tünelinden kaçmak zorundadırlar. Bu sırada Bilbo hayatını tamamen değiştirecek olan Gollum’la tanışır.

Yeraltındaki gölün kıyısında Gollum ile tek başına kalan Bilbo kendisini bile şaşırtacak yetenek, zekâ ve cesaretle birlikte Gollum’un “kıymetli” yüzüğüne de sahip olur. Bu basit altın yüzük Bilbo’nun bilmesine imkân olmayan bir şekilde Orta Dünya’nın kaderini belirleyecektir.

Peter Jackson, Hobbit’in kamera arkasına ait birçok fotoğraf yayınladı. Bir sürü ilginç detaya takılabileceğiniz bu fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedik. Buyrun bakalım, Hobbit kamera arkası fotoğrafları:

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Kaynak: http://www.damncoolpictures.com

Share

Bir yorum var

  1. blank

    Gerçekten çok ilginç footoğraflar :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir