Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Özel Fragman 1 – Hotel Transylvania 3 Summer Vacation Cannes 1

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Özel Fragman

8 Mayıs 2018

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation / Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili’nden özel fragman Cannes’da yayınlandı. Drakula’nın Canavarlar Güruhu 7 Mayıs 2018’de Carlton Pier’deki 71. Cannes Film Festivali’nin açılışında renkli ve baş döndürücü bir şekilde boy göstererek yaz tatillerini başlattılar.

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Özel Fragman 2 – Hotel Transylvania 3 Summer Vacation Cannes 2

Fransız Riviyerası boyunca gerçekleşen geçit töreni ve fotoğraf çekimlerinin ardından, yönetmen Genndy Tartakovsky, filmin uluslararası üne sahip seslendirme sanatçılarından bazılarıyla birlikte yakında vizyona girecek olan Hotel Transylvania 3: Summer Vacation’ın ön gösterimine katıldılar. Film dünya çapındaki sinemalarda Haziran sonu ile Ağustos ayları arasında gösterilmeye başlanacak.

Geçit töreni oldukça görkemliydi ve filmden sevilen karakterlerden birçoğuyla birlikte yeni bazı karakterler de törende hazır bulundular: Festivale bir dizi renkli temalı tekneyle gelen gizemli gemi kaptanı Ericka da bu yeni karakterlerden biriydi. Canavar geçit töreninde bir tekne dolusu Gremlin, su kayağı yapan Zombi Belboylar ve tekinsiz bir muz bota binmiş, heyecan peşindeki Cadılar da bulunuyordu.

Yönetmen Genndy Tartakovsky’ye filmin uluslararası ses sanatçılarından bir kısmı da eşlik etti: Anke Engelke (“Ericka”nın Almanca seslendirmesini yaptı), Rick Kavanian (“Drac”in Almanca seslendirmesini yaptı), Janina Uhse (“Mavis”in Almanca seslendirmesini yaptı), Raya Abirached (“Ericka”nın Arapça seslendirmesini yaptı) ve Lesia Nikitiuk (“Ericka”nın Ukrayna dilinde seslendirmesini yaptı).

Geçit töreni, Tartakovsky’nin internette filmin özel fragmanını -Gremlinlerin kontrolü ele geçirdiği uçak sekansı- yayınlamak için tabut şeklinde bir düğmeye basmasıyla sona erdi. Sony Pictures Animation’ın Hotel Transylvania 3: Summer Vacation’dan özel görüntüler, tüm dünyada aynı anda YouTube ve YouTube kids’de yayınlandı.

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation, Türkiye’de Türkçe dublajlı olarak 13 Temmuz’da vizyona girecektir.

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Hakkında

Sony Pictures Animation yapımı Hotel Transylvania 3: Summer Vacation, en sevdiğimiz canavar ailesini lüks bir canavar yolcu gemisinde yaz tatiline çıkartıyor. Böylece Drakula bu kez herkesin tatilini kendi otelinde karşılamaktan kurtuluyor. Drakula’nın Canavar Güruhu sakin deniz yolculuğu sırasında -canavar voleybolundan egzotik günlük gezilere- yolcu gemisinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanıyorlar. Fakat bu rüya tatil, Mavis, Drakula’nın geminin insan kaptanı Ericka’ya abayı yaktığını fark ettiğinde tehlikeli bir hâl alıyor çünkü Ericka hepsini tehdit eden gizemli bir sır barındırıyor.

Orijinal versiyonunda; Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Molly Shannon, Fran Drescher, Kathryn Hahn, Jim Gaffigan ve Mel Brooks’un seslendirmesini gerçekleştirdiği filmi Genndy Tartakovsky yönetti; Tartakovsky ve Michael McCullers yazdı. Filmin yapımcılığını Michelle Murdocca üstlendi. Mark Mothersbaugh’nun müziklerini yaptığı filmin görüntü ve animasyonları Sony Pictures Imageworks Inc. tarafından gerçekleştirildi.

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Özel Fragman 3 – Hotel Transylvania 3 Summer Vacation Cannes 3

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kore Filmi İntikam'dan Fragman! 4 – the witch still 3 cr

Kore Filmi İntikam’dan Fragman!

Aksiyon ve gizem türündeki Kore filmi "İntikam"dan fragman yayınlandı. Filmin
Efsanevi Korku Serisi Geri Dönüyor: Kötü Ruh Uyanış 5 – Evil Dead Rise Kotu Ruh Uyanis 2023 2

Efsanevi Korku Serisi Geri Dönüyor: Kötü Ruh Uyanış

Efsanevi korku serisi, yeni filmi Evil Dead Rise / Kötü