Hypnotic: Zihin Avı 2 Haziran’da Sinemalarda

DC evreninin Batman’i, 2 Oscar ödüllü Ben Affleck, adrenalini yüksek, heyecan dolu aksiyon gerilim filmi Hypnotic: Zihin Avı filminin başrolünde.

Alita: Battle Angel, Once Upon a Time in Mexico, From Dusk Till Dawn, Sin City ve tabii ki Desperado filmlerine imza atan Robert Rodriguez’in yönetmenliğindeki filmin senaryosunu Rodriguez ile ABD yapımı yeni Godzilla filmlerinin senaristi Max Borenstein beraber yazdı.

Affleck ve Rodriguez ikilisinden, izleyenleri gerilim ve aksiyona doyuracak Hypnotic: Zihin Avı’nda Matrix, Limit Yok ve Memento filmlerinin izleri görülebiliyor.

Hypnotic: Zihin Avı 2 Haziran’da Sinemalarda 1 – Hypnotic 2023 4

Dedektif Danny Rourke, küçük kızı Minnie kaybolduktan sonra onu bir daha bulamamış ve eşinden de ayrılmıştır. Öfkesini ve kızını bulma umudunu hiç kaybetmeyen Danny, görev başındayken bir banka soygunu haberini alır. Bankaya hırsızdan önce ulaşmayı başaran Danny, kasada kızı Minnie’nin fotoğrafını bulur ve kızını bulmak için elindeki tek ipucunun peşinden gider. Ancak karşısına insanların zihinlerine yön verip tüm algısını yönetebilen hipnotikler çıkar. Onlara karşı bir savaş başlatan Danny, kızını kurtarmak için hipnotikleri yenebilecek midir?

Hypnotic

Yönetmen: Robert Rodriguez
Senaryo: Max Borenstein, Robert Rodriguez
Öykü: Robert Rodriguez
Oyuncular: Ben Affleck, William Fichtner, Alice Braga, JD Pardo, Jeff Fahey, Jackie Earle Haley, Dayo Okeniyi
Yapım: ABD
Yapım Yılı: 2023
Dil: İngilizce
Renk: Renkli
Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim
Süre: 92 Dakika

Hypnotic: Zihin Avı 2 Haziran’da Sinemalarda 4 – Hypnotic 2023 poster

Hypnotic: Zihin Avı, 2 Haziran’da sinemalarda!

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir