I Am Legend Filminden Tanıtım Posterleri 1 – i am legend will smith 1

I Am Legend Filminden Tanıtım Posterleri

16 Aralık 2007

Büyük bütçeli post apokaliptik I Am Legend filminden bazı tanıtım posterleri yayınlandı… (İlginç nükleer sonrası resimler!)

I Am Legend Filminden Tanıtım Posterleri 2 – i am legend will smith 1

Big Budget’ların tanıtımı bize düşmez ama bu defa “28 X Sonra” serisi gibi ucuz sinema referansları barındıran bir film ile karşı karşıya olduğumuz ümidimizden dolayı I Am Legend’ı bağrımıza bastık.

2007’nin merakla beklenen bu distopik bilim kurgusunun konusu kısaca şöyle: Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

‘Highlander’ Reboot’a Tom Cruise Takviyesi 3 – Tom Cruise wanted for Highlander

‘Highlander’ Reboot’a Tom Cruise Takviyesi

Gelen haberlere göre, yapımcılar Connor MacLeod’ın akıl hocası Connery’nin hayat
Gerçek Sinema Keyfi Artık Cebinizde! 4 – cinemaximum ankamall yenileme calismalari tamamlandi 1900x700 c

Gerçek Sinema Keyfi Artık Cebinizde!

Mars Cinema Group; sinemaseverlerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir mobil uygulamayı