Ian McKellen “Güzel ve Çirkin” Ekibinde! 1 – ian mckellen 129

Ian McKellen “Güzel ve Çirkin” Ekibinde!

Disney, efsane animasyonlarını live-action film yapma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Maleficent ve Cinderella uyarlamalarının başarısından sonra şimdi de televizyon ve beyazperdeye defalarca uyarlanmış, animasyon olarak gönüllerde taht kurmuş bir efsaneyi daha salonlara taşımaya hazırlanıyor. Güzel ve Çirkin…

Walt Disney Stüdyoları son dönemde pek çok efsane animasyon yapımı sinema filmi olarak beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor. Bunlar arasında Mulan, Pinocchio, The Jungle Book ve Dumbo gibi yapımlar mevcut.

Gelen son haberlere göre şu sıralar harıl harıl ‘Güzel ve Çirkin’ uyarlamasına hazırlanan firma oldukça sağlam bir ekip ile yoluna devam edecek gibi görünüyor. Usta aktör Ian McKellen’ı da bünyesine katan filmde bunun yanı sıra Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Audra McDonald gibi birbirinden yetenekli yıldızlar bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Rüya Kızlar ve Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1’den hatırlayacağımız Bill Condon oturuyor. Film şayet bir aksilik çıkmaz ise 17 Mart 2017’de vizyonda olacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/beauty-beast-ian-mckellen-cogsworth/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir