In Another Life Filmine Destek Olmak İster misiniz? 1 – 1033180

In Another Life Filmine Destek Olmak İster misiniz?

3 Temmuz 2011

San Francisco’da yaşayan Beyazperde.com sinekritiği ve senaryo yazarı Oktay Ege Kozak, yazıp prodüktörlüğünü yaptığı uzun metraj bir romantik bilim kurgu filmi In Another Life için prodüksiyon bütçesi arıyor.

In Another Life Filmine Destek Olmak İster misiniz? 2 – 1033180

Filmin hikayesi: Philip isimli yalnız bir genç, görünmeyen bir gücün beynine değişik anılar aşılamasından sonra Claire isimli çekici bir kitap dükkanı çalışanının paralel bir gerçeklikte eşi olduğuna inanır. Bu iki yabancı, San Francisco’nun dört köşesinde diğer yaşamlarının izini sürdükleri macera dolu yolculuk sırasında giderek yakınlaşır.

Oktay Ege Kozak’ın bu noktada sinemaseverlerden bir ricası var: Türk-Amerikan bağımsız sineması için önemli bir ileri adım olacak projenin kameraları, ışıkları, yönetmeni, prodüktörleri ve oyuncuları hazır. Tek ihtiyacımız olan dilediğimiz profesyonellikte bir uzun metraj film çekebilmek için gerekli olan prodüksiyon bütçesi.

Filme bütçe bulmamıza yardım edebilmek için aşağıdaki linke tıklayarak bağışta bulunabilir, hem rüyamızı gerçekleştirmekte yardımcı olabilirsiniz, hem de DVDler, galaya davetiye ve jenerikte prodüktör olarak isminizin geçmesi gibi ödüller de kazanabilirsiniz! Indiegogo her gün binlerce bağışın yapıldığı uluslararası bir sitedir ve bağıs yapmak %100 güvenlidir.

http://www.indiegogo.com/

Film hakkında daha fazla bilgi alabilmek ve senaryoyu İngilizce veya Türkçe okumak için: http://inanotherlifemovie.wordpress.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

1 Comment

  1. Ödül kazanmak mı ?

    Affınıza sığınarak söyleyebilirim ki, bu çok yanlış bir yazı…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

8 Mart’a Özel “Sadie Benning: Direniş Günlükleri” 3 – Girl Power

8 Mart’a Özel “Sadie Benning: Direniş Günlükleri”

“Sadie Benning: Direniş Günlükleri” adlı programda sinemaseverler, sanatçının altı eserini
Yavuz Turgul Yeni Yönetmenlere Çaktı 4 – Yavuz Turgul

Yavuz Turgul Yeni Yönetmenlere Çaktı

Film Arası Sinema Dergisi’ne konuşan ünlü yönetmen Yavuz Turgul, ‘Cumhuriyet