İnanılmaz Aile 2 Filminden İlk Fragman 1 – Incredibles 2 İnanılmaz Aile 2 3

İnanılmaz Aile 2 Filminden İlk Fragman

21 Şubat 2018

Vizyon Tarihi: 22 Haziran 2018

İnanılmaz Aile 2 Filminden İlk Fragman 2 – Incredibles 2 İnanılmaz Aile 2 posterHerkesin en sevdiği kahramanlar ailesi, Incredibles 2 / İnanılmaz Aile 2 ile geri dönüyor. Helen, Bob’u Violet ve Dash ile bırakıp “normal” hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur. Ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii, söz konusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi kolay.

Brad Bird (Demir Dev, İnanılmaz Aile) tarafından yönetilen ve yapımcılığı John Walker (İnanılmaz Aile) ve Nicole Grindle (Sanjay’ın Süper Ekibi kısa film, Oyuncak Hikayesi 3 yardımcı yapımcı) tarafından yapılan Incredibles 2 / İnanılmaz Aile 2, 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

Notlar:

  • 2004 yılında çıkan İnanılmaz Aile dünya çapında 633 milyon dolardan fazla hasılat yaptı. Açılış haftasında 70 milyon dolardan fazla kazanan İnanılmaz Aile zamanın en iyi ikinci animasyon film açılışını yaptı.
  • İnanılmaz Aile filmini yönetmen Brad Bird yönetti ve o sene yılın en iyi animasyon film dalında Oscar kazandı. Bird ayrıca Pixar Animasyon Stüdyoları’nın 2007 Oscar ödüllü filmi Ratatouille, 2015 yılı live-action filmi Yarının Dünyası ve 1999 yılı BAFTA ödülü sahibi animasyon filmi Demir Dev filmlerinin yönetmenliğini yaptı. [/box]

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Brad Bird
Senaryo: Brad Bird
Yapımcılar: John Walker, Nicole Grindle [/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ghost in the Shell'den Yeni Bir Fragman Daha 5 – Ghost in the Shell Trailer Major undresses

Ghost in the Shell’den Yeni Bir Fragman Daha

31 Mart'ta gösterime girecek Ghost in the Shell / Kabuktaki
Kraven The Hunter / Avcı Kraven Fragman 6 – Kraven The Hunter Avci Kraven header

Kraven The Hunter / Avcı Kraven Fragman

Örümcek Adam’ın ezeli düşmanı Avcı Kraven beyazperdeye taşınıyor. Avcı Kraven,