İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali’nde 11. Yıl Heyecanı

İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali Başvuruları Başladı

İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali’nde 11. Yıl Heyecanı 1 – afişİnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali, bu yıl da her yıl olduğu gibi kısa film sevenlerle buluşmak için gün saymaya başladı. 24-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan festival, geçmiş etkinliklerini devam ettirirken yeni etkinliklerle de sinemaseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

İnönü Üniversitesi Uluslararası Kısa Film Festivali geçen yıl 10. yaşını kutlarken açık hava film gösterimleriyle, atölye çalışmalarıyla ve sinemaya ömrünü adamış ünlü simaların söyleşileriyle birlikte festivale katılanlara unutulmaz bir sinema hatırası yaşatmayı başardı. Sinemanın büyülü dünyasında kendine yer edinmek isteyen herkesi bekleyen festival, İnönü Üniversitesi’nin ev sahipliğinde İnönü Üniversitesi Sinema Topluluğu’nun ve İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin katkılarıyla 24-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

Sinemanın büyüsüne kapılan ama derdini kısa ama büyük puntolarla anlatmayı başaranların yolunun düştüğü filmler, gün geçtikçe daha fazla gelişirken İnönü Üniversitesi Uluslararası Kısa Film Festivali ile birlikte kısa filme gönül vermiş yönetmenler bu yıl da ödüllendirilmeye devam edecek.

Son Başvuru Tarihi: 1 Nisan 2018

Ayrıntılı Bilgi İçin: inonu.edu.tr/festival

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir