Insidious: Chapter 2 Filminden İlk Kareler

Çekimleri halen devam eden Insidious: Chapter 2 filmine ait yayınlanan ilk set fotoğrafını Facebook sayfamızda paylaşmıştık. Bu hafta filmin yönetmeni ve senaristi tarafından başka kareler de paylaşıldı.

insidious c2 01

Senaryosu Leigh Whannell’a ait filmin yönetmenliğini ilkinde olduğu gibi gene James Wan yapıyor. Konusu hakkında henüz detaylı bir bilgi yok ama Lambert ailesinin başından geçen perili hikâyeleri izlemeye devam edeceğimiz şimdiden kesin gibi görünüyor.

Başrollerde Patrick Wilson, Rose Byrne, Lin Shaye, Ty Simpkins, Barbara Hershey, Jocelin Donahue, Angus Sampson, Steve Coulter, Leigh Whannell, Andrew Astor, Hank Harris, Lindsay Seim, Danielle Bisutti, Tyler Griffin, Garrett Ryan, Tom Fitzpatrick ve Michael Beach gibi oyuncular yer alıyor.

insidious c2 02

insidious c2 03

insidious c2 04

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

2 Yorumlar

  1. blank

    İlk Insidious filmi bana ruhsuz bir Poltergeist çakması gibi gelmişti ve sevmemiştim. O yüzden 2. filmin yolunu gözlediğimi söyleyemem. Korku sineması için bir başarı gibi görmüyorum ama seriye dönüşerek epey bir ticaret yapacaktır.

  2. blank
    wherearethevelvets

    Yönetmenlerdeki içgörü kaybı biz izleyicilere depresyon olarak dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir