Interview With the Vampire Yeniden Çekiliyor!

Tom cruiseDaha önce senaryosunun yeniden yazıldığı açıklanan Anne Rice’ın efsanevi romanından uyarlama Interview With the Vampire’da sona gelindi. Senaryo yazarlarından Josh Boone, instagram hesabından senaryonun bittiğine dair bir paylaşım yaptı. Jill Killington ile yeniden senaryoyu kaleme alan Boone, çok sevilen 1994 tarihli yapıma nasıl yeni bir boyut kazandıracak göreceğiz.

1994 tarihli Interview With the Vampire’da başrolleri Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas, Christian Slater, Kirsten Dunst gibi birbirinden yıldız isimler paylaşıyordu. Yeni filmde vampir Lestat için düşünülen isim dedikodulara göre Robert Downey Jr. Prodüksiyon kısmında ise Alex Kurtzman ve Roberto Orci’nin adı geçiyor.

Universal halihazırda The Mummy ve The Invisible Man’i listeye almışken bir de Interview With the Vampire’ı eklemiş görünüyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da senaryo tamamladığına göre muhtemelen yakın zamanda haberlerini almaya başlayacağız.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://bloody-disgusting.com/movie/3389885/interview-vampire-still-happening-universal/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir