İsrail de Zombi Kervanına Katılıyor: Another World

İsrail de Zombi Kervanına Katılıyor: Another World 1 – Another World afis1Gün geçmiyor ki yeni bir zombi filmi haberi almayalım. İsrail’in ilk zombi filmi Another World’e ait fotoğraflar ve teaser etrafta dolanıyor. 

Film ekibi film için post-apokaliptik korku/bilim kurgu filmi demeyi uygun görmüş. Yakın bir post-apokaliptik gelecekte, süregiden biyolojik savaş programında birşeyler yanlış gider ve insanların büyük bir kısmı akılsız, kana susamış yaratıklara dünüşür. Bu salgından etkilenmemiş olan beş kişi, kendilerine saldıran zombilere karşı müthiş bir mücadeleye girişir.

Halen post-prodüksiyon çalışmaları devam eden ve 2012 yılında vizyona girmesi planlanan Another World, Eitan Reuven tarafından yönetilmiş.

Another World, konusundan anlaşıldığı üzere 28 Days Later… (2002) modelini takip eden filmlerden biri olacak gibi duruyor. Bekleyelim, görelim… 

İsrail de Zombi Kervanına Katılıyor: Another World 2 – Another World 2

İsrail de Zombi Kervanına Katılıyor: Another World 3 – Another World 3

Teaser Trailer

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir