İstanbul Film Festivali Geceyarısı Çılgınlığı!

İstanbul Film Festivali Geceyarısı Çılgınlığı!

Uyarıcı, sarsıcı, kışkırtıcı filmleri uykuya tercih edenlerin dört gözle beklediği geleneksel geceyarısı sineması geç saatlere meydan okuyor. Festival boyunca cuma ve cumartesi geceleri saat 24.00 te birer film uykunuzu kaçıracak.

3 Yorumlar

 1. blank

  Buradan iki tavsiye’de bulunmak istiyorum:

  Chaser ve The Cottage.

  Chaser gerilim filmlerinden hoslaniyor iseniz , bir saheser: 2 saat uzerinde olmasina ragmen nasil gectini anlamiyorsunuz ve yer yer inanilmaz vahsi.

  The Cottage – super bir korku komedi. Eger ‘Severance’tan ve onun tarzi filmlerden hoslaniyor iseniz kacirmamaniz gereken bir basyapit.

  Ayrica ‘Loft’ u da heyecanla bekliyoruz. Eric Van Der Looy en son Alzheimer Dava’sini cekmis ve benim gonlume cok guzel bir prosedurel polis filmi ile taht kurmustu. Bunun da konusu cok liginc, ayni zamanda Belcika’nin en cok izlenen ikinci filmi olmayi becermis – mutlaka deneyelim derim. Ben ded heyecan ile beklyiroum.

 2. blank

  Takipçi, zaman zaman tüylerinizi diken diken eden, çok sıkı bir polisiye. Kaçırılmamalı…

 3. blank
  Murat Kızılca

  Chugyeogja (The Chaser/Takipçi) filmini ben de gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim. En azından farklı konusu ile ilgiyi hakediyor.

  Bu arada listedeki diğer filmlerden en çok Pontypool’u merak ediyorum. Bakalım genelde çektiği dizilerle gündemde olan Bruce McDonald’ın zombileri ne şekil olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir