İstanbul'u Vampirler Basacak: Vampirlerin Günü 2023 1 – Vampirlerin Günü 2023

İstanbul’u Vampirler Basacak: Vampirlerin Günü 2023

20 Aralık 2011

İstanbul'u Vampirler Basacak: Vampirlerin Günü 2023 2 – Vampirlerin Günü posterDevrimden Sonra filmini yaratan ekipten yine gündeme oturacak, cesur bir film geliyor: “Vampirlerin Günü-2023”! İsminden de anlaşıldığı üzere 2023 yılında geçen öykü, ülkeyi yöneten kan emici Vampirler Örgütü ile ona karşı direnen gençlerin hikayesini ele alıyor. Aksiyonun ve hareketin yüksek olacağı filmin kadrosu çoğunlukla genç oyunculardan oluşuyor.

‘Türkiye’nin ilk modern vampir filmi’ olarak lanse edilen “Vampirlerin Günü-2023” adlı proje, izleyicisini 12 yıl ileriye götürecek. Bağımsız Sinema Merkezi’nin yapımcılığında gerçekleştirilecek olan filmde yüzden fazla oyuncu yer alacak ve çekimlerin tamamı İstanbul’da gerçekleştirilecek. Nisan ayında seyirci ile buluşması planlanan filmin yönetmen koltuğunda ise politik film Devrimden Sonra’nın de yönetmenliğini yapmış olan Mustafa Kenan Aybastı oturuyor.

İstanbul'u Vampirler Basacak: Vampirlerin Günü 2023 3 – Vampirlerin Günü 2023

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. bazen “yıkılmayan adam”ın yönetmeninin bile filmini çekerken gerçekten ne yaptıgının farkında oldugunu sanıyorum ama bunları görünce 2011’de hala ne yaptıklarının salondaki insanların kıs kıs nasıl güldügünün farkında değiller.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Stranger Things 3'ün Çekimleri Başladı 4 – Stranger Things 2

Stranger Things 3’ün Çekimleri Başladı

Netflix’in efsane dizisi Stranger Things 3’ün çekimleri başladı! Kadroya Jake
Merakla Beklenen Hobbit 2 Afişi Yayınlandı! 5 – hobbit desolation of smaug barrel rapids

Merakla Beklenen Hobbit 2 Afişi Yayınlandı!

Hobbit 2 afişi yayınlandı! Warner Bros. Smaug ile ilgili parça