İstanbul’u Vampirler Basacak: Vampirlerin Günü 2023

Devrimden Sonra filmini yaratan ekipten yine gündeme oturacak, cesur bir film geliyor: “Vampirlerin Günü-2023”! İsminden de anlaşıldığı üzere 2023 yılında geçen öykü, ülkeyi yöneten kan emici Vampirler Örgütü ile ona karşı direnen gençlerin hikayesini ele alıyor. Aksiyonun ve hareketin yüksek olacağı filmin kadrosu çoğunlukla genç oyunculardan oluşuyor.

‘Türkiye’nin ilk modern vampir filmi’ olarak lanse edilen “Vampirlerin Günü-2023” adlı proje, izleyicisini 12 yıl ileriye götürecek. Bağımsız Sinema Merkezi’nin yapımcılığında gerçekleştirilecek olan filmde yüzden fazla oyuncu yer alacak ve çekimlerin tamamı İstanbul’da gerçekleştirilecek. Nisan ayında seyirci ile buluşması planlanan filmin yönetmen koltuğunda ise politik film Devrimden Sonra’nın de yönetmenliğini yapmış olan Mustafa Kenan Aybastı oturuyor.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

“Sinemanın Cahil Cesaretine İhtiyacı Var”

Kar filminin yönetmeni Emre Erdoğdu “Sinemanın cahil cesaretine ihtiyacı var” diyerek yaptıkları filmin bir ekip işi olduğunu söyledi.

Bir yorum var

  1. bazen “yıkılmayan adam”ın yönetmeninin bile filmini çekerken gerçekten ne yaptıgının farkında oldugunu sanıyorum ama bunları görünce 2011’de hala ne yaptıklarının salondaki insanların kıs kıs nasıl güldügünün farkında değiller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir