İTÜ Sinema Kulübü Film Günleri Başlıyor

3-7 Ekim tarihleri arasında günde iki film olmak üzere beş gün sürecek olan ve çeşitli söyleşiler de barındıran İTÜ Sinema Kulübü Film Günleri, sinemaya gönül vermiş tüm izleyicileri kampüse davet ediyor. Etkinlik programı aşağıda yer alan kartta görüldüğü gibidir. 

İTÜ Sinema Kulübü Film Günleri Başlıyor 1 – itusinema

Yeni eğitim öğretim yılının ilk etkinliğinde İTÜ Sinema Kulübü ve fil’m hafızası işbirliğiyle gerçekleşecek olan 1. Sinefil’m Günleri 3-7 Ekim 2011 tarihleri arasında İTÜ Ayazağa yerleşkesinde gerçekleşecektir.

Ustalara Saygı, Gözyaşı Şişesi, Yeni Kamera, Yakın Batı, Pembe Fil, Hepimiz Öleceğiz, Namlunun Ucunda, Hayatımız Yeşilçam, Gerçeğin Vizyonları ve Alkışlar gibi ilginç bölüm isimlerinin altına yerleştirilen birer film ile toplam on filmin gösterileceği İTÜ Sinema Kulübü Film Günleri, sinemaya gönül vermiş tüm izleyicileri etkinliği takip etmeye çağırıyor.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir