Jack and Diane

15 Ekim 2012

Jack and Diane 1 – Jack and Diane posterBradley Rust Gray’in yazıp yönettiği Jack and Diane filmine ait ilk görüntüler yayınlandı. İki genç kız arasındaki aşkı anlatan bağımsız filmin konusu kısaca şöyle:

“Jack ve Diane isminde iki genç kız, New York’ta tanışırlar ve geceyi öpüşerek geçirirler. Diane’in cezbedici masumiyeti, Jack’in kabuklaşmış kalbini yumuşatır ve kendini Diane’e açar. Ancak Diane’in uzaklara bir yere taşınacağını öğrenince onu kendinden uzaklaştırır. Yeni öğrenmeye başladığı duygularla baş edemeyen Diane’in vucüdunda açıklanamaz garip değişimler baş gösterir. Bu güvensiz duygusal yolculuk sırasında iki genç kız, ilk aşklarını uzun süreli bir ilişkiye dönüştürmek için mücadele etmek zorundadır.”

Başrollerde Juno Temple, Riley Keough, Cara Seymour, Dane DeHaan, Michael Chernus ve 1968 doğumlu Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue yer alıyor.

Filmin konusu çok fazla beklenti yaratacak detay barındırmıyor. Fakat Jack and Diane, ilk görüntüleri ve fragmanı ile dikkatimizi çekti. Quay Kardeşler’in de filmin animasyon bölümlerini yaptığını öğrenince, ilgimiz bir miktar daha arttı.

Jack and Diane’in ABD’de kısıtlı sayıda kopya ile 2 Kasım gibi vizyona girmesi bekleniyor.

Jack and Diane 2 – Jack and Diane S01

Jack and Diane 3 – Jack and Diane S02

Jack and Diane 4 – Jack and Diane S03

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

1 Comment

  1. Jack and Diane’i Filmekimi’nde izlemek istiyordum ama bilet almak deveye hendek atlatmaktan daha zor olduğu için kaçırdım. Seyreden arkadaşlardan bir eleştiri yazısı gelse güzel olur.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Nope / Hayır Filminden İlk Fragman 5 – Nope Hayir 2

Nope / Hayır Filminden İlk Fragman

Yeni Jordan Peele korkusu Nope / Hayır filminden Türkçe altyazılı
Pek Yakında Sinemalarda: 5 Souls 6 – 5 Souls 2013

Pek Yakında Sinemalarda: 5 Souls

Brett Donowho tarafından yönetilmiş olan 5 Souls ABD yapımı bir