Jackie Chan Expendables Kadrosuna Katıldı

Hong Kong’lu yıldız Jackie Chan, bu türü “en nefret ettiği” tür olarak tanımladıktan bir hafta sonra yeni bir aksiyon komediye hazırlanırken Sylvester Stallone’nin sevilen serisinin son filminde rol alacağını doğruladı.

jackie-chan-expendables-3-haber-foto

The Expendables (Cehennem Melekleri) serisinin bir sonraki filmi Jackie Chan’in üstleneceği ve “önemli” olduğunu belirttiği rolle daha leziz bir hale gelecek gibi görünüyor.

Chan Chinese Zodiac isimli filmin tanıtımında, “Sly beni Expendables 2’ye de davet etmişti ama CZ12 ile çok meşgul olduğum için kadroda yer alamadım…” dedi. “Ama daveti üçüncü film için de geçerliydi ki bu kez kabul ettim. Çünkü birkaç sahneden görünen küçük bir rol olmayacak.”

Chan ayrıca Stallone’nin yeni filmde daha farklı bir yol izleyeceğini belirtti; Rush Hour (Bitirim İkili) serisinde ona servet kazandıran tarzı kullanacak. Stallone şu sıralar senaryo üzerinde çalışıyor. Çekimlerin birkaç ay içinde başlaması bekleniyor.

The Expendables 2 Amerika’da mütevazi bir gişe hasılatı yapsa da, Çin’de beklentilerin üzerine çıktı ve The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) ile The Amazing Spider-Man’den (İnanılmaz Örümcek-Adam) daha başarılı oldu.

Nu-Image ve Millennium Films tarafından yapılan ve Simon West tarafından yönetilen The Expendables 2’de Jet Li ve Yu Nan da rol almıştı. Yu Nan uluslararasında Wan Quan’ın 2007’de Berlin Film Festivali’nde ödül kazanan filmi Tuya’s Marriage (Tuya’nın Evliliği) ile tanınmıştı. Jet Li ve Yu Nan’ın The Expendables 3’e dönüp dönmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

jackie chan orta Ustamız Jackie Chan uzak doğu Kung Fu Jackie Chan Film dövüş asya

Chan bir açıklama daha yaptı: Chris Tucker ile birlikte yeni bir komedi çekecekler.

Chan’e göre projenin ismi geçici olarak Skip Tracer. “Chris Tucker şu sıralar senaryoyu gözden geçiriyor. Bence, filmi Rush Hour 4’e çevirirsek daha iyi olur ama bir yandan da serinin üç film olmasının güzel bir son olduğunu da düşünüyorum. Yeni bir komedi filmini yeni biriyle yapmak daha iyi olabilir…” dedi.

Chan’in Rush Hour serisini dilinden düşürmemesi bundan önceki açıklamalarıyla çelişiyor aslında çünkü ünlü oyuncu daha önce Rush Hour gibi para kazanma odaklı filmleri hiç sevmediğini belirtmişti.

Haber: Nisan Benzergil

Kaynak: http://divxplanet.com/index.php?page=haber&sid=768

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir