James Cameron ‘Terminator 5’ Hakkında Konuştu 1 – terminator battlefield 3 by paullus23 d5ek6sv

James Cameron ‘Terminator 5’ Hakkında Konuştu

21 Ekim 2014

Bilindiği gibi Terminator’un devam filmi Terminator: Genisys yapım süreci tüm hızıyla devam etmekte. Geri sayım sürerken Terminator’un 30. Yılı nedeniyle 1984 yapımı orijinal filmin yönetmeni James Cameron ve yapımcı Gale Anne, Hurd Los Angeles’ta bir araya gelerek bazı soruları cevapladılar.

Terninator’ün 5. filmi Terminator: Genisys’in basında yer alan bazı fotoğraflarında 67 yaşındaki efsane aktörün filmde saçlarının beyazlaştırıldığı fark ediliyordu. Bunun üzerine “Terminator yaşlanır mı?” sorusuna yönelik serinin yaratıcısı Cameron şunları söyledi;[box type=”shadow” ]James-Cameron-Rolex-Submariner“Terminator’un dış formu aslında sentetik değil, organik ve bu nedenle eskiyebilme durumu var. Teorik olarak Terminator’u geçmişe gönderdiğinizde ve o da hedefini kaçırdığında Terminator doğal yaşam akışında zaman geçirmek zorunda kalır. Yaşlanma bu aşamada zamanla beraber doğal bir süreçtir.”[/box]Kısacası Terminator geçmişte uzun bir süre geçirir ve dış kaplaması organik olduğundan yaşlanma durumu da doğal bir süreçtir. Ancak beyin olarak aynıdır; öldürmeye programlanmış bir makine… Filmde bu durumun nasıl yansıtılacağını hep beraber bekleyip göreceğiz. Terminator: Genisys şayet bir ertelenme olmazsa 1 Temmuz 2015’te vizyonda olacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screencrush.com/james-cameron-arnold-schwarzenegger-old-terminator-5/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Aksanat'ta Temmuz Boyunca Katalan Sineması 2 – Pa Negre001

Aksanat’ta Temmuz Boyunca Katalan Sineması

Akbank Sanat, Temmuz ayı boyunca Yakın Dönem Katalan Sineması seçkin
Terminator Gişeye Saldırıyor! 3 – 19086460571 5da1084f3d b

Terminator Gişeye Saldırıyor!

Terminator: Genisys filminin salladığı bol çeşitli vizyon haftasında hangi filmler