James Wan Yeminini Bozdu, The Conjuring 2’yi Yönetecek! 1 – James Wan

James Wan Yeminini Bozdu, The Conjuring 2’yi Yönetecek!

21 Ekim 2014

Testere (Saw), Ruhlar Bölgesi (Insidious 1 & 2), Korku Seansı (The Conjuring) gibi son dönemin en çok ses getiren korku filmlerine imza atmış olan James Wan yeminini bozdu! Daha önce artık korku filmi çekmeyeceğini açıklayan yönetmen fazla dayanamadı ve The Conjuring 2’de yeniden yönetmen koltuğuna geçmeye karar verdi.

Bilindiği gibi Ruhlar Bölgesi 2’den sonra ünlü yönetmen artık korku filmi çekmeyeceğini açıklamış, akabinde Hızlı ve Öfkeli’nin 7. filmi için yönetmen koltuğuna oturacağı açıklanmıştı. Dün Warner Pictures Korku Seansı 2’nin 2016 tarihine ertelendiğini açıklamıştı. Bunun nedeni ise çok geçmeden belli oldu. İlk filmin yönetmeni James Wan yeniden yönetmen ve yapımcı olarak dönüyor!

Şu sıralar “Annabelle” ile “Korku Seansı”nın korkunç bebeği sinema salonlarında boy göstere dursun, bu flaş gelişmeyle beraber filmin hayranları oldukça sevineceğe benziyor. Korku Seansı 2, tıpkı ilk filmde olduğu gibi Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın hayat verdiği Ed ve Lorraine Warren karakterlerinin gerçek olaylara dayanan paranormal hikayelerine odaklanacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=124266

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Gerekli Şeyler'in Katkılarıyla Ödüllü Yarışma 2 – gerekliseyler logo

Gerekli Şeyler’in Katkılarıyla Ödüllü Yarışma

Gerekli Şeyler Yayınevi'nin sponsorluğunda yapılacak ödüllü yarışma ile okurlarımıza dağıtılmak
Lego Filmi 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu 3 – Lego Filmi 2

Lego Filmi 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

8 Şubat 2019 Cuma günü 2D ve 3D olarak vizyona