James Wan’dan Malignant / Habis 3 Eylül’de Vizyonda

Yönetmen James Wan’dan yeni bir korku dalgası geliyor. Malignant / Habis, 3 Eylül’de sadece sinemalarda gösterime girecek. #MalignantMovie #Habis

Malignant / Habis filmi, Conjuring / Korku Seansı evreninin yaratıcısı James Wan’ın (Aquaman, Furious 7) son eseri. Film, yönetmen Wan’ın yepyeni, orijinal bir korku gerilim ile köklerine dönüşünü simgeliyor.

Filmde, Madison şok edici cinayet görüleriyle paralize olmaktadır. Çektiği bu azap, uyanıkken gördüğü bu rüyaların gerçek cinayetlere ait olduğunu fark ettiğinde daha da korkunçlaşır.

Malignant / Habis filminin başrollerinde Annabelle Wallis (Annabelle: Creation, The Mummy), Maddie Hasson (YouTube dizisi Impulse, TV dizisi Mr. Mercedes), George Young (TV dizisi Containment), Michole Briana White (TV dizisi Black Mafia Family, Dead to Me), Jacqueline McKenzie (Palm Beach, TV dizisi Reckoning), Jake Abel (TV dizisi Supernatural, Percy Jackson filmleri) ve Ingrid Bisu (The Conjuring: The Devil Made Me Do It, The Nun) yer alıyorlar.

James Wan (Aquaman, Furious 7) filmi, Wan, Ingrid Bisu ve Cooper’a ait hikayeden, Akela Coope’ın (M3GAN, gelecek The Nun 2) senaryosuna dayanarak çekti. Filmin yapımcıları James Wan ve Michael Clear. Yönetici yapımcılar ise Eric McLeod, Judson Scott, Bisu, Peter Luo, Cheng Yang, Mandy Yu ve Lei Han.

Kamera arkası ekibinde Wan’a sıklıkla iş birliği yaptığı bir ekip eşlik ediyor. Görüntü yönetmeni Don Burgess ve editör Kirk Morri (Aquaman, The Conjuring 2), yapım tasarımcısı Desma Murphy (Aquaman’in sanat yönetmeni, Furious 7) ve kostüm tasarımcısı Lisa Norcia (Insidious: The Last Key). Filmin müzikleri de The Conjuring evreninin yedi filminin de orijinal şarkılarını besteleyen Joseph Bishara’ya ait.

New Line Cinema sunar, Starlight Media Inc. ve My Entertainment Inc. iş birliği ile Bir Atomic Monster yapımı, bir James Wan filmi Malignant / Habis, Warner Bros. Pictures dağıtımı ile Eylül 2021’den itibaren sinemalarda gösterime girecek.

James Wan’dan Malignant / Habis 3 Eylül'de Vizyonda 1 – Malignant Habis poster

Malignant / Habis 3 Eylül’de Sinemalarda

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir