JBC Yayıncılık’tan Yeni Çizgi Romanlar!

Hellboy Gece Yarısı Sirki (Kapak)Hellboy : Geceyarısı Sirki / Hellboy : Midnight Circus

Yazar: Mike Mignola / Çizer: Duncan Fegredo / Çevirmen: Cenk Könül / Editör: Banu Erdoğdu / Yayın Koordinatörü: Ekin Can Seyhan / Grafik ve Uygulama: Cem M. Yılmaz / Yayın Yönetmeni: Bengü Ergil

Paranormal Araştırma ve Savunma Bürosu’ndan kaçan genç Hellboy, cehennemden gelmiş olabilecek, garip ve fantastik bir sirke rastlar ama bu sirk göründüğü kadar masum değildir. Hellboy’un gençliğini anlatan en güzel hikayelerden biridir.

İlk Baskı Ankara / ISBN : 978-605-64967-7-6 / 56 Sayfa – 135 gr Kuşe / Sert Kapak ( Hardcover ) Ciltli

Fiyat : 25,00 TL.

Batman Baykuslar Sehri Kapak - kucukBatman Yeni 52 Cilt 2 : Baykuşlar Şehri / Batman Volume 2 : City Of Owls

Yazar: Scott Snyder / Çizer: Greg Capullo / Çevirmen: Cenk Könül / Redaksiyon: Bora Öngürer / Editör: Banu Erdoğdu / Yayın Koordinatörü: Ekin Can Seyhan / Grafik ve Uygulama: Berk Șentürk / Yayın Yönetmeni: Ertan Ergil

BİR YÜZYILDAN DAHA UZUN BİR SÜREDİR, BAYKUŞLAR DİVANI GOTHAM ŞEHRİ ÜZERİNDE HÜKÜM SÜRDÜ – ETKİ ALANI SINIRSIZ, GÜCÜ ENGELLENEMEZ.

Batman ile savaşana kadar.

Gotham’ın kanundışı koruyucusu Divan’ın pençesinden, zihni ve bedeni paramparça olmuş bir şekilde kurtulmayı başardı. Kara Şövalye yeni ve ölümcül saldırganlarıyla yaptığı düelloyu kazanmayı başardı fakat henüz savaşı kazanmış değil. Batman, Divan’ın fetih seferinin yalnızca ilk ayağıydı. Artık gözlerini çok daha büyük bir şeye diktiler: Gotham Şehri.

Hainler, Batman’in değer verdiği her şeyi tehdit edecekler: Gizli kimliği. Evi. Üsleri. Dostlarına ve düşmanlarına karşı olan inancı. Divan’ın ölümcül askerleri, Pençeler, onu yok etmek için peşine düştüğünde, Kara Şövalye ve müttefikleri kendilerini şimdiye kadar karşılaştıkları en tehlikeli yırtıcılar ile bir ölüm kalım savaşının ortasında bulacaklar.

BATMAN: THE CITY OF OWLS (BATMAN 8-12 arası sayıları ve BATMAN ANNUAL 1 bu ciltte toplanmıştır) yayınlandığı andan itibaren bir klasik olarak anılmaya başlanmış, Kara Şövalye’nin, Gotham Şehri’nin en eski ve en karanlık güçleriyle olan savaşının destansı öyküsü, New York Times çok satanlar listesinin 1 numarası olan yazar SCOTT SNYDER (AMERICAN VAMPIRE), çizer GREG CAPULLO (SPAWN) ve yetenekli misafir sanatçıların katılımıyla oluşan yaratıcı ekibin elinden çıkmıştır..

İlk Baskı Kasım 2014 – İstanbul / ISBN : 978-605-64967-3-8 / Sayfa Sayısı : 208 / İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt – iplik dikiş / Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt

Fiyat : 32.50 TL

Detective Comics Korkutma Taktikleri KüçükBatman Yeni 52 :  Dedektif Hikayeleri Cilt 2 : Korkutma Taktikleri / Batman – Detective Comics 2 : Scare Tactics

Yazar&Çizer: Tony S. Daniel / Çevirmen: İlke Keskin / Redaksiyon: Banu Erdoğdu / Editör: Bora Öngürer / Yayın Koordinatörü: Ekin Can Seyhan / Grafik ve Uygulama: Berk Șentürk / Yayın Yönetmeni: Ertan Ergil

Dedektif Kara Şövalye’nin Çevresinde Dönen Gizem Girdapları

Batman gibi giyinmiş, eli silahlı adamlar tarafından yapılan bir soygun. Morgda ortaya çıkan… ve aynı şekilde ortadan kaybolan, benzer görünümdeki bir dizi ceset. Bruce Wayne’in kendi kulesinde yapılan ve feci şekilde ters giden bir deney.

Birbirleriyle bağlantılı bu gizemlerin hepsi Mr. Toxic olarak bilinen korkunç bir katil tarafından yönetiliyor ve Gotham’ın -aynı zamanda da tüm dünyanın- kaderi tehlikeye giriyor.

Kara Şövalye, bu gizemi çözmekle uğraşırken aynı zamanda korku gazı sıkan Scarecrow’la, Arkham Akıl Hastanesi’ni basan Baykuşlar Divanı’yla ve Arkham’ın en tehlikeli hastalarından birinin yani karşısındakini hipnotize edebilen Black Mask’in kaçışıyla da baş edebilecek midir?

Batman: Gotham’daki en pişkin suçluların bile yüreğine korku salan bir dehşet sembolü. Peki, şehrin en korkunç süper kötülerinin çevirdikleri entrikalar, Kara Şövalye’yi bile korkutursa ne olacak? Mad Hatter, Black Mask, Scarecrow ve Baykuşlar Divanı; Mr. Toxic’in Gotham’ı tükenmiş çorak bir araziye çevirme girişimlerinde haberci işlevi görüyorlar.

BATMAN – DETECTIVE COMICS: KORKUTMA TAKTİKLERİ yazar/çizer TONY S. DANIEL (JUSTICE LEAGUE) tarafından hazırlanmıştır. Ayrıca ED BENES (BATGIRL), SZYMON KUDRANSKI (PENGUIN: PAIN AND PREJUDICE) ile birçok farklı yazar ve çizer de bu esere katkıda bulunmuştur. 

İlk Baskı Kasım 2014 – İstanbul / ISBN : 978-605-64967-4-5 / Sayfa Sayısı : 232 / İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt – iplik dikiş / Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt

Fiyat : 35.00 TL

JbcYayincilik.com – info@JbcYayincilik.com – twitter.com/JbcYayincilik – facebook.com/JbcYayincilik – instagram.com/JbcYayincilik

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir