Joaquin Phoenix Marvel Dünyasına mı Giriyor?  1 – Joaquin Phoenix Doctor Strange Negotiations

Joaquin Phoenix Marvel Dünyasına mı Giriyor? 

Bu yazın hitlerinden biri olan Marvel uyarlaması Guardians Of The Galaxy gişede de eleştirmenler safında da yüzleri güldürmüşe benziyor. Hali hazırda Ant-Man projesi ile tam gaz devam eden Marvel uzun zamandır dedikodusu dönen Doctor Strange için kolları sıvamış durumda.

Doctor Strange’i kimin oynayacağı yılan hikayesine dönen projede son anılan isim ise özellikle son dönem “Her” performansı ile akıllara bir kez daha kazınan isim Joaquin Phoenix…

Daha önce Benedict Cumberbatch, Tom Hardy ve Jared Leto gibi isimlerin öne çıktığı projede Joaquin Phoenix şimdilik son karar gibi görünüyor. Yapımcıların şu anda son aşamaya geldikleri ve Phoenix ile anlaşma durumunda oldukları gelen haberler arasında. Şimdilik Phoenix, Doctor Strange projesi için anılan son isim olsa da durumun kesinliği önümüzdeki günlerde belli olacak gibi görünüyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/doctor-strange-joaquin-phoenix-reluctant/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir