John Travolta'lı The Fanatic'ten Fragman! 1 – The Fanatic Poster John Travolta Canels Cannes Premiere

John Travolta’lı The Fanatic’ten Fragman!

28 Temmuz 2019

Usta oyuncu John Travolta’nın takipçi bir sapığı canlandırdığı The Fanatic’ten fragman yayınlandı. Fragmanda görüldüğü üzere Travolta bu kez karizmatik bir rolle beyaz perdede yer almayacak. Çiçekli gömleği ve ilginç imajıyla oyuncu rahatsız edici bir görünüme kavuşmuş gibi görünüyor.

John Travolta’nın Moose isimli stalker bir adamı canlandırdığı The Fanatic filminin konusu ise şöyle: Moose, Hunter Dunbar isimli ünlü bir yıldızın büyük hayranıdır. Moose, Dunbar’ın imzasını almak istiyordur. Ancak bunu kesinlikle başamayınca sinirlenmeye ve bunu takıntı haline getirmeye başlar. Bu durum onu Dunbar’ı gizlice takip etmeye iter. Takip işi, yalnızca peşinden gitmekle sınırlı kalmaz, Moose oyuncunun evine girer ve ardından da hayatını mahvetme aşamasına geçer. Artık Dunbar büyük tehlike altındadır. Bilindiği üzere gerilim türündeki filmin hikayesi, yönetmen Fred Durst’ın gerçek yaşam deneyimlerine dayanıyor. Yönetmeni, Limp Bizkit grubunun vokalist üyesi olarak tanıyoruz. Durst, daha önce de The Education of Charlie Banks ve The Longshots isimli filmlerin yönetmenliğini üstlenmişti. Filmin oyuncu kadrosunda Travolta’nın yanı sıra Nikita dizisinden tanıdığımız Devon Sawa, Ana Golja, Jacob Grodnik, James Paxton gibi isimler yer alıyor. Film, Stephen King’in romanından uyarlanan 1990 yapımı Misery’nin daha sinir bozucu versiyonu olarak tasvir ediliyor. Ayrıca 1996 yapımı The Fan’e de benzetiliyor.

Bilindiği üzere John Travolta Grease, Face / Off, Hairspray, Battlefield Earth, Get Shorty gibi filmlerin yıldızı konumunda bulunuyor. Oyuncu son zamanlarda rol aldığı American Crime Story ile gündeme gelmişti. Ancak bunun dışında rol aldığı The Poison Rose, Trading Paint, Speed Kills, Gotti gibi yapımlar eleştirmenler tarafından çok olumlu karşılanamamıştı.

The Fanatic filminin 30 Ağustos tarihinde yurt dışındaki izleyicileriyle buluşması beklenirken, filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği henüz bilinenler arasında yer almıyor.

Kaynak: beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Stephen King’den “O" / "It” İlk Fragman 2 – tumblr mlh63iV4uI1rp0vkjo1 400

Stephen King’den “O” / “It” İlk Fragman

Andrés Muschietti’nin yönettiği O / It, Stephen King’in on yılardır
The Flash Yeni Fragman 3 – The Flash 2023 11

The Flash Yeni Fragman

DC Super Heroes evreninden The Flash, beyazperdede seyirci ile buluşmaya