Johnny Depp Vampir Avcısı Olacak

Johnny Depp Vampir Avcısı Olacak 1 – nightstalker001Yönetmenliğini Edgar Wright’ın yapacağı The Night Stalker’da Depp vampir avcısı olacak… Son olarak Scott Pilgrim vs. the World (Scott Pilgrim vs. the World) filmini izlediğimiz yönetmen Edgar Wright, yapımcılığını ve başrolü Johnny Depp’in üstleneceği The Night Stalker isimli proje için Walt Disney stüdyosuyla anlaşma imzaladı.

Hazırlıklarına geçen sene başlanan proje, daha sonra devam filmi de çekilen 1972 tarihli aynı isimli televizyon filminden uyarlanacak. Darren McGavin’i bir seri katili araştıran gazeteci Carl Kolchak olarak izlediğimiz orijinal filmde, cinayetlerin vampirler tarafından işlendiği ortaya çıkacak. Depp’in gazeteci Carl Kolchak rolüyle boy göstereceği yeni filmde rol alacak diğer isimler için görüşmeler devam ediyor.

Henüz senaristi de bulunmayan filmi çekim sürecinin yönetmen koltuğuna Edgar Wright’ın oturmasının ardından hız kazanması bekleniyor. Filmin vizyon tarihi ise 2014 yılı olarak planlanıyor.

Johnny Depp son olarak yönetmenliğini Tim Burton’ın yaptığı ve çekimleri devam eden Dark Shadows projesinde vampir Barnabas rolünü canlandırmıştı.

Johnny Depp Vampir Avcısı Olacak 2 – nightstalker002

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir